CS:GO'da yüksek fare hassasiyetine nasıl alışılır?

Hayatım boyunca düşük sensitivity oynadığım için bu şekilde alıştım. Hassasiyetim 1.10 DPI 800, ama ben bu durumdan hiç memnun değilim. Hassasiyet yükseltmek istiyorum yükseltince oynayamıyorum, bu hassasiyette ise arkama veya sağa sola hızlı dönemiyorum bilekten oynadığım için. Fare ivmesi denedim ona da alışamadım. Yardımcı olur musunuz?
Ben de tam tersi düşük hassasiyete alışık değilim. En yüksek hassasiyetteyim. Kolay alışırsınız hocam.

Benim tavsiyem azar azar arttırarak ilerlemen. Ayrıca Steam üzerinden Aim Lab'ı indirip antreman yaparak alışma sürecini hızlandırabilirsin.

Hayatım boyunca düşük sensitivity oynadığım için bu şekilde alıştım. Hassasiyetim 1.10 DPI 800, ama ben bu durumdan hiç memnun değilim. Hassasiyet yükseltmek istiyorum yükseltince oynayamıyorum, bu hassasiyette ise arkama veya sağa sola hızlı dönemiyorum bilekten oynadığım için. Fare ivmesi denedim ona da alışamadım. Yardımcı olur musunuz?
Eğer yeterli alanın var ise Speed Mousepad alıp deneyebilirsin. Bir de mouse skatezlerini değiştirirsen vesaire düşük sens sana daha akıcı gelmeye başlar.

Geri
Yukarı