CS:GO'da yüksek FPS'de kasma sorunu

tprotechtrtr

Centipat
CS:GO'da 350 400 FPS arası alıyorum ama oyunu ilk açtığımda hiçbir sıkıntı olmuyor ama bir 2 3 saat sonra FPS yine 350 400 arası olmasına rağmen kasıyor. Oyun lütfen cevaplayın artık kanser olacağım çünkü. Nasıl çözebilirim?

CS:GO'da 350 400 FPS arası alıyorum ama oyunu ilk açtığımda hiçbir sıkıntı olmuyor ama bir 2 3 saat sonra FPS yine 350 400 arası olmasına rağmen kasıyor. Oyun lütfen cevaplayın artık kanser olacağım çünkü. Nasıl çözebilirim?

Sıcaklık değerlerin çok fazla olduğundan kasabilir. MSI Afterburner ile resim atarsan daha iyi olur.

Sıcaklık değerlerin çok fazla olduğundan kasabilir. MSI Afterburner ile resim atarsan daha iyi olur.
Eger ki FPS nin monitörünün HZ degerinin altindaysa ya da üstündeyse yirtilmalar, kasmalar olur.
FPS yi monitörünün HZ degerine sabizlemen lazim.
Ya da pingden dolayidir.
monitörüm 144 hz ama daha önce oynadığım tüm oyunlar 144 fpsnin üstünde olmasına rağmen öle bi sorun olmadı
Dikey eşitleme gibi bir ayar olması lazım kapalıysa aç bende öyle düzeldi
bunu bi denicem

Dosya Ekleri

• kılıı.png
    kılıı.png
    181,8 KB · Görüntüleme: 104
monitörüm 144 hz ama daha önce oynadığım tüm oyunlar 144 fpsnin üstünde olmasına rağmen öle bi sorun olmadı

bunu bi denicem
Bir dene her oyunda farkli etki gösterebilir.
Bir dene her oyunda farkli etki gösterebilir.
Bunu söyle düsün ekran karti 300 kare yaziyor ama monitör 144 kare verebiliyor, ve arada uyusmazlik oluyorm kasma oluyor,

Sıcaklık veya monitörünün HZ değerlerine bağlı olabilir.
PC'nin sıcaklık bakımından sağlıklık çalışabilmesi için bilgisayarını dinlendirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı