CS:GO'dan birkaç kere hile yapılırsa ban yenir mi?

3-5 Kişi şikayet ettiyse banlanırsın. İnşallah da banlanırsın kanka. Sen böyle düşünüyorsun ya, sonra başkası da senden görüp böyle düşünecek hile kaç kat artacak? Bunun hesabını kimden soracağız?

1 ay boyunca hile ile sadece wallhack ile(aimbottur mevlanadır yok) takıldım çaktırarak oynadım. Sonra hesabı birkaç ay boyunca saldım ve vac ban yemedim. Valve sanırım report sıklığına göre ilgileniyor. Gerçekten rezil ettin kendini Valve... Bu kadar hilenin yaygın olduğu oyun görmemiştim.

Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.

Büyük ihtimalle yemezsin. Çok belli ettin mi?
Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.

Ben yiyeceğinizi sanmıyorum arkadaşım 350saattir çaktırmadan oynuyor ban yemedi hala. Şu inşallah yersiniz diyenleride anlamıyorum adam yapmış bir hata silmiş zaten hemen. Bu oyunda hile aşırı yaygın hele seçkin değilsen 10kişiden 5I hile.

Yeni konular

Geri
Yukarı