CS:GO'nun gelmiş olduğu son nokta

Arif Aslan

Femtopat
CS:GO'ya son gelen güncelleme ile birlikte, Prime olmayan hesaplar adeta Counter-Strike 1.6 gibi oynuyor.

1-) Rütbe vermediği için rekabetçi oynamaya gerek yok, basit eğlence ile farkı kalmadı.
2-) Maç sonlarında XP vermediği için seviye atlayamıyorsunuz, ki seviye kısmı da gözükmüyor.
3-) Maç sonlarında kasa dahil hiçbir şey düşmüyor.

Kısacası artık sadece "iki-üç el atarım" diyorsanız Prime almanıza gerek yok.

Valve tarafından yakın zamanda resmi sunucu desteği de Prime olmayan oyuncular için çekilerek insanları topluluk sunucuları üzerinde oynatırlarsa saşırmamak gerekiyor.

Son düzenleme:
İyi oldu hile ile Prime alıp paralı oyuncuları rahatsız etmeye hakları yoktu ama Prime kısmında bile hile geliyor bu da Valve'nin uğraşmadığı anlamına geliyor.

Bu durum sadece Türkiye için geçerli, yurt dışında Prime sadece 15 Dolar'a satılıyor.

14 dolar büyük oranda önlenmez.

Hocam dünya çapında bir engellemeden bahsetmedim kendi oynayışımız açısından bahsettim oyuna girdiğinde çoğunlukla ya Rus ya da Türk geliyor (en azından bende bu şekilde) eğer oyun 123 TL olursa Türkler'deki hile sayısı azalır ayrıca Rus'larda da azalma olur yani tamamen bir engellemeden bahsetmiyorum ama belli bir ölçüde hileler azalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı