CS:GO'nun hile durumu nedir?

Nova 2 gördüm en fazla. Oynasam daha fazlasını görürdüm. Belki rankımdan dolayı en fazla 3 defa hile geldi. Başka gelmişse de fark ettirmeden oynamıştır. Fark ettiğim 2-3 kişi oldu.

Son güncellemeden sonra özellikle Ranked'da büyük ölçüde düştü.
1 yıl kadar oynadıktan sonra sıkılıp Rainbow oynamaya başladım. Arada giriyorum.
En yüksek altın gördüm. Pek de iyi oynamıyordum.

2016'dan 2020'ye kadar oynadım. 3-4 defa %100 diyebileceğim türden hilelere denk geldim. Bunlara "Mevlana" da dahil. Mutlaka hile vardır ancak bence insanlar iyi oynayanlara da hile diyor. Kabullenmeliyiz artık bizden iyi oynayanlar da var. Adam her öldüğünde karşıya hile diyor. Kendi vurunca bir şey yok ama.

Not: Ücretsiz olduktan sonra girmedim.

Benim hesabım Premium rekabetçi maçlarda ya da ölüm maçında çok fazla hile denk gelmiyor hatta rekabetçide çok az ama hiç değil. Ölüm maçınca bazen geliyor, ama... Diğer modlarda hileden dolayı oynanılamıyor, uçan gözcü diye bir mod var herkesde ssg ve gravitiy düşük bu ne anlama geliyor anlamışsındır, tabii ki mevlana bütün oyunlarda hile geliyor. Diğer modlarda aynı şekilde silah yarışı olsun diğer modlar olsun (adlarını hatırlayamadım) yani olay bundan ibaret. Ama sen diyorsun ki ben rekabetçi oynarım o zaman çok sıkıntı olmaz gibi çok nadir geliyor. Tabi hesabın pre ise ve biraz da şans lazım :)

Eskisi kadar hile yapan yok belli marka diyeceğimiz siteler yapıyor onun dışında yapanlarsa yeni hesap açıp deneyip banlanınca kapatıyor ayrıca birisinin döne döne sizi vurmasını beklemeyin artık insanlar belli etmeden oynamaya çalışıyor.
Onu bırak anti-cheat yazılımları çalışmıyor bile mümkünse oynamayın kullanıcıyı önemsemeyen oyunları.

Geri
Yukarı