CS:GO'nun ömrü nedir?

Enes Kazdal

Hectopat
Bana kalırsa CS biteli çok oldu, ölüsünü gömen yok. Elbette oynamak istersen oynayabilirsin, hala aktif oyuncu sayısı yüksek ancak oyun hem hileden geçilmiyor hem de skin muhabbeti aşırıya kaçtı ve bu sebeple anlamını yitirdi.

R6 ise hala güncel ve oyuncu kitlesi daha iyi. Hilelere karşı Ubi çaba gösteriyor. Bana kalırsa çok daha iyi bir oyun. R6 al.

HunterX52TR

Femtopat
İlk olarak CS:GO nun kalan ömrü hakkında net bir görüşüm yok ama tahminen 4-5 sene daha popüler olur. CS1.6 hâlâ oynanıyor diyenlere katılmıyorum çünkü 1.6 ve CS:GO bana çok farklı oyunlar gibi geliyor. Ve 1.6 konu dışı olsada daha güzel bir oyun gibi.

KingTiger

Picopat
CS'yi bitirebilecek tek oyun yeni bir CS oyunudur. (hatta öyle bile bitmez)

Yer
Angara
Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.

CS:GO geçen aylarda toplam 1 milyon oyuncuya VAC ban attı aralarındada ben varım hesabımın değeri toplam 207 dolardı şimdi alan yok yazıklar olsun sana Steam.

_GENESİS_

Picopat
Yüksek skin ajan vb almaya fazla gerek yok. Sadece gösteriş amaçlı. Valorant zaten CS kitlesinin çok büyük bir kısmını çekti. O yüzden birkaç seneye kalmaz CS:GO biter.

1611675497565.png

Evet bitiyor.

RecYusTR

Centipat
Merhabalar aklımda takılan sorular var cevaplarsanız memmun olurum.
1- CS:GO'nun ömrü ne kadar? Bitmesine tahminen kaç yıl var?
2- CS:GO eşyaları (skin, ajan vs) almaya değer mi?
Şimdiden teşekkürler.
1. Kolay kolay oyun sönmez 1.6ya bağlı olan insanlar gibi CS:GO oyununda kitlesi var.
2. Eğer paran varsa ve beğendiğini düşünüyorsan alabilirsin. Benim 2 sene önce aldığım skin şuanda 100 TL fiyat artışı yaşanıyor satmak isterseniz

phoenixbahadir

Picopat
Yer
Dünya
Çizgi film mi bitirecek koskoca CS'yi :D? Hile dediğiniz şeyle 1 senedir karşılaşmadım.
Belki legit gelmiştir.
Kolu olan FACEIT oynar eğer yoksa da hile hile diye ağlamayın mm modunda bile kaç maç girdim neredeyse hiç hile gelmedi.
Yeni yükleyip 100 150 saat oynayıp beni güldürmeyin.

CS:GO gibi bir oyuna 1K saatimi harcayacak değilim, kitlesinin çoğu şikayetçi zaten hilelerden.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Yenisi çıkana kadar ömrü var.

Yukarı