CS:GO'nun hile durumu nedir?

Hile durumu, bana hiç hile gelmiyor sanırsam oyuna yeni başladığım içindir. Gümüş falandım sanırsam hiç hile gelmedi. Son güncellemeden sonra oynamadım. Valorant oynamaya karar verdim, rank kasıyorum öyle.

CS sürekli çalışan bir anti cheat yazılımı kullanmıyor ki. Valorant'ın Vanguard'sız hali olarak düşünebilirsin. FACEIT, anti cheat yazılımı kullanıyor.

Hile konusunda Wolfteam'e benzetmişsin, hiç oynamadım ama haklısındır muhtemelen.
Bende oyunu oyun yapan şeyi yani oyun mekaniğini bir şeye benzeteceğim.
Biri Zula seviyesinde mekaniğe sahip diğerinin mekaniği imzası niteliğinde.
Oynadığınız oyun sizin isteklerinizi karşılıyorsa ne güzel. Başkalarının oyundan beklentisi sizin gibi olmayabilir. Buna saygı göstermenizi öneririm. İsterseniz fanboyluğa devam edebilirsiniz tabii.
Yetenek çitası çok düşük olan Valorant mekaniğinden sıkılırsanız Vanguard yazılımına sarılabilirsiniz.

Valve istese hile sorununu çözer fakat o farklı yöntemlerle çözmek istiyor Vanguard gibi bir şey yapabilirler yani isteseler çok daha iyisini yaparlar.

Artık hileciler de akıllandı. Fazla şüphe çekecek hareketler yapmadıkları için emin olamıyorum raporlama konusunda. Bir bakıyorum WH gibi bir bakıyorum Silver 1 gibi.

Valve istese hile sorununu çözer fakat o farklı yöntemlerle çözmek istiyor Vanguard gibi bir şey yapabilirler yani isteseler çok daha iyisini yaparlar.
Evet büyük oranda çözebileceği konusunda herkes hemfikirdir zaten. Her oyun yapımcısı kendi anti hile politikasını uygular. Bu bir tercihtir. Sürekli çalışan bir yazılım oyuncuların sistemine ekstra yük, yapımcıya maliyettir. O yazılım bazen oyunun çökmesine, bilgisayar hatalarına, masumda olsa bazı programları kullanamamaya sebep olabilir. Sürekli olarak bu yazılımla ilgilenecek bir grup çalışana ya da bu hizmeti sağlayacak bir şirketle çalışmaya ihtiyacınız var demektir.
Valve'ın şimdiye kadar uyguladığı politikayı düşünürsek. Maddi kazancı düşmeye başladığında düşüren şey konusunda bir çözüm üretir.
Oyuncuların memnuniyetsizliği ile şirket kazancının düşmesi doğru orantılı. Memnuniyetsizlik sonucunda satın alımların azalması bir süreçtir. Bu süreçte oyunda hile, bug yani maddi kazancı düşüren sorun her neyse bu tavan yapar, sonra da sorun çözülür.

Geri
Yukarı