CS:GO'yu bırakmayı düşünüyorum

Videoyu izledim de bu oynayışla küfür yemeniz çok normal adamlar haklı.
Bırakmanız isabet olmuş.
CS'de küfürden ban diye bir şey yok ban yemelerini bekleme bir de.

Kötü oynayabilir. Bu oyunda belki de bileği yoktur.
Ama bu kimsenin anasına avradına küfür etme hakkı vermez. Adamı yerler öyle bir dünya yok.
Bu kafadan acil çık. Dediğin yoruma bakarsak sende kötü oynadığın zaman 7 ceddine küfür edilmesinde sakınca yoktur.

Nasıl yani, kötü oynamak suç mu? Ben futbolcuyum sizinle halı saha yapalım keyfine, sana çalım attım diye dönüp sana ana avrat küfür etme hakkına sahip miyim?
Hayır ama rekabetçi oynuyorsa biraz ciddi oynaması lazım.

Kötü oynayabilir bu oyunda belki de bileği yoktur.
Ama bu kimsenin anasına avradına küfür etme hakkı vermez. Adamı yerler öyle bir dünya yok.
Bu kafadan acil çık. Dediğin yoruma bakarsak sende kötü oynadığın zaman 7 ceddine küfür edilmesinde sakınca yoktur.
Kötü oynamak başka ciddiyetsiz oynamak başka.
Maç 14 15 1 saatir oyundasınız emek veriyorsunuz adam sise rushlayıp ölüyor hiçbir şey demez miydin yani.

Son düzenleme:
Sesli sohbet olmayan oyunlar tercih edin hocam.Ben point blank oynuyorum sesli sohbet yok klanım var akşam giriyoruz oynuyoruz kimse de birbirine küfür etmiyor zaten.Birileri ana avrat gitti diye oyundan niye vazgeçeyim ki?İlle de oynayacaksan sesli sohbet kapatma vardır belki bilmiyorum ama kapatırsan rahat edersin milletin dediğine pek bakma hepsi oyunun kitabını yazmış sorsan.

Nasıl yani, kötü oynamak suç mu? Ben futbolcuyum sizinle halı saha yapalım keyfine, sana çalım attım diye dönüp sana ana avrat küfür etme hakkına sahip miyim?
Rekabetçi maç ve seri maçınsa 3 elin 4 elin boşa gidiyor mağlubiyet alınca bunun keyfine halı sahayla alakası yok. Rekabetçi girmeyip normal maç girerek kendini geliştirmesi gerekir ama bu karşı tarafa sövme hakkını doğurmuyor.

Küfür yediğiniz için üzüldüm. Ben de çok küfreden birisiyim oyun anında. Takımda trollük ya da en basit vuruşları yapamayan birisi denk gelirse anında küfrediyorum.

Rekabetçi maç ve seri maçınsa 3 elin 4 elin boşa gidiyor mağlubiyet alınca bunun keyfine halı sahayla alakası yok. Rekabetçi girmeyip normal maç girerek kendini geliştirmesi gerekir ama bu karşı tarafa sövme hakkını doğurmuyor.
Hocam adamın elinden gelen bu demek ki. Herkes her konuda yetenekli olacak diye bir şey yok. Madem kendileri çok iyi oyuncu taşısınlar maçı.

Bilerek ölse, bilerek oyunu karşı takıma verse tamam diyeceğim ama öyle bir şey söz konusu olmadığı sürece bu durumun savunulacak bir tarafı yok bence.

Küfür yediğiniz için üzüldüm. Ben de çok küfreden birisiyim oyun anında. Takımda trollük ya da en basit vuruşları yapamayan birisi denk gelirse anında küfrediyorum.
Yoksa küfür eden siz miydiniz hocam? :)

Evet, CS:GO'yu bırakma düşüncesindeyim artık. Şöyle ki, ben rekabetçi oyunlarda hep küfür yemiş o mağdur kesimden biriyim. Sırf acemilik dolayısıyla küfür yemek benim şu hayatta en sevmediğim şeylerin başında gelir. Bu kişilerle uğraşmak da ayrı bir zahmet. 150 saati devirmiş birisi olarak şunu söylemeliyim ki, CS:GO artık benim için çekilmez bir oyun haline geldi. Az önce girdiğim rekabetçi maçı da beni bu oyunu bırakmaya iten etken oldu. Maça girdim de, girmez olaydım. Takım hep birilerine küfür etme peşinde. Takımdaki 3 kişi bana neredeyse maç boyunca ana avrat sövdüler. Normalde ben hep bu durumla karşılaşmışımdır, ama ben bu tarz şeyleri pek kafaya takmazdım. Ama bu maçta takımımdan o kadar çok rahatsız oldum ki, bir noktadan sonra çıkmak istedim. Karşı takım da öyleydi. Her iki takım birbirine küfür etme peşindeydi. Halbuki yabancılarda öyle değil. Yabancı oyuncularla oynamanın ayrı bir zevki var. Ama bunda böyle bir şey yok. Acemi biri geldi mi ona saldırıyorlar. Ben kendilerini hem maçta, hem de maç sonrası reportladım çünkü bu insanlar saygı denen şeyi bilmiyorlar. Hatta maçın sonlarına doğru kayıt bile aldım. Gerçi orada bir iki küfür var ama siz asıl maçın öncesini görmeliydiniz. Videodaki chat kısmına bakarsanız ne konuştuklarını anlarsınız. Yazının altına hem küfür eden kullanıcıların linklerini, hem de videoyu koyuyorum. Reportlarsınız, reportlamazsınız; size kalmış. Gene bir iç dökme yazımızın sonuna geldik.

Uzun lafın kısası ben bu maçta yapılanlara göz yumamam. Bundan sonra da CS:GO'ya bir süreliğine girmeyeceğim. Çünkü artık ben bu duruma dayanamayacağım. Umarım Valve bu ve bunun gibi küfür, hakaret tarzı durumları ciddiye alır ve bunlar için de eli yüzü düzgün bir ceza sistemi oluşturur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rütbe sistemi iğrenç bir oyun olduğu için bende bugün bıraktım dostum ne güzel denk gelmiş, envanteri satıp trials almayı düşünüyorum şu an da gerçekten adil bir oyun değil maalesef, yüksek Hz ve FPS olmadığı sürece adil değil...

Geri
Yukarı