CS:GO'yu Bıraktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ama oyun motoru değişeceği için hileler çalışmaz öyle değil mi? Bir de siz bu konularda bilgilisiniz acaba Source 2 gelince FPS düşer mi?

VAC çoğu Steam oyununu koruyor senede bir güncelleme geliyor Source 2 VAC'ı değiştirmez çünkü PUBG ETS vb oyunlar aynı sistemi kullanıyor yani hilelere pek bir şey olmaz.

Gerçek mi usta bu nereye yazıcak konsola mı?

Konsola değil oyunun başlatma seçeneklerine menüde 40 50 alıyordum kodu başlatma seçeneklerine yazdım 80 90'a çıktı.

Hilecilerden dolayı 2019 ve 2020 yılında çok nadiren giriyorum. Bıraktım desem yanlış da olmaz. Başka oyunlara takılıyorum (Apex Legends, COD Warzone, R6 Siege vs.). Bir de takımımın olmaması da bunda etkili oldu, Faceit de giriyordum ama takım olmaması çok kötü oluyor. 17 senedir online CS oynarım, CS GO'yu çıktığından beri (2012 yılı) oynuyorum ve 2700 saat oynama sürem var.
Ayrıca turnuva ve e-spor organizasyonlarını takip ediyorum, maçları izliyorum. Bunu bırakmadım.

Aslında Valve burada üç kağıtcılık yapıyor Source 2 güncelleme öncesi FPS'yi düşürüp Source 2 gelince FPS artmış gibi gösterecekler çoğu kişinin görüşü bu yönde.

Hilecilerden dolayı 2019 ve 2020 yılında çok nadiren giriyorum. Bıraktım desem yanlış da olmaz. Başka oyunlara takılıyorum (Apex Legends, COD Warzone, R6 Siege vs.). Bir de takımımın olmaması da bunda etkili oldu, Faceit de giriyordum ama takım olmaması çok kötü oluyor. 17 senedir online CS oynarım, CS GO'yu çıktığından beri (2012 yılı) oynuyorum ve 2700 saat oynama sürem var.
Ayrıca turnuva ve e-spor organizasyonlarını takip ediyorum, maçları izliyorum. Bunu bırakmadım.
gel girelim kanka :D şu konudan 3-5 kişi toplarız kasarız aslında haha :D

Bu oyunu 2015 yılından beri oynuyorum şu anda sistem çöp olduğu için şu anda sistemde hiç oyun yüklü değil. Fakat oyunu bırakmanızı anlayamadım. Envarter dizip dust 2 ve mirage gibi suyu çıkan haritalar yerine vertigo, ofis deniyebilirsiniz.Müzik kiti oyunun havasını değişiyor 30 lira'ya kaliteli kitler var.

ofis deniyebilirsiniz

Office-Agency = "Aga burayı zaten kimse oynamıyo hile açam."

Office'de diğerlerinden çok hile var maalesef. Nerden biliyorsanız diye sorarsanız tüm HvH serverları Office ve Mirage üzerine kurulu. Haritada önemli bir olay var.

Daha yeni gördüm, çok iyi bir karar vermişsiniz, hileden, FPS drop'tan delirme seviyesine gelince bende bıraktım, 10-15 gün önce yeniden başladım ve kaldığım yerden daha kötü bir halde artık oyun, eğer Source 2 motoru gelirse ve fizik motoru da değişirse, herhalde yeniden başlarım.

Doğru karar. 5K saatim var geriye dönüp bakınca acıyorum.
Benim senecelerce kastığım rank süre övgü madalya level varken sen benim karşıma 2 level 20 saat 0 övgü adam çıkartmaya laik görüyorsan bu benim degil senin ayıpın Valve.

Office-agency = "aga burayı zaten kimse oynamıyor hile açam."

Office'de diğerlerinden çok hile var maalesef. Nerden biliyorsanız diye sorarsanız tüm HVH serverları Office ve mirage üzerine kurulu. Haritada önemli bir olay var.

Hocam ben seçkin hesabım D2, mirage, cache gibi 3 maçta 1 hile gelmiyor günde girdiğim 8 maçın 2'si hile genelde ama size bayağı hile denk gelmiş.Hatta bazı günler hiç hile gelmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı