Valorant'tan uzaklaştırıldım

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce böyle bir ban yemiştim şimdi ban açıldı ve bir hafta sonra geri yedim acaba neden yiyorum takımı sabotede etmiyorum, AFK da kalmıyorum acaba iletişimden mi yiyorum bunu nereden öğrenebilirim?(not: Bilgisayarda 3. parti yazılımı bırak Valorant'tan başka hiçbir şey inik değil sadece yerel D diskinde Valorant vra o kadar)

Sesli iletişim de uzaklaştırılma sebebi, uzaklaştırılan yayıncılarda mevcut. Dediğin gib diğer unsurlara dikkat ediyorsan, sesli iletişime de özen gösterip dikkatli kullan.

Birkaç gün önce böyle bir ban yemiştim şimdi ban açıldı ve bir hafta sonra geri yedim acaba neden yiyorum takımı sabotede etmiyorum, AFK da kalmıyorum acaba iletişimden mi yiyorum bunu nereden öğrenebilirim?(not: Bilgisayarda 3. parti yazılımı bırak Valorant'tan başka hiçbir şey inik değil sadece yerel D diskinde Valorant vra o kadar)
Allah kurtarsın.

İletişim'den mi yediğinizi sizinle aynı odada kalmadığımız için bilemiyoruz maalesef. Küfür ettiyseniz ve raporlanırsanız böyle bir ihtimal var tabii. Desteğe bilet atarak yardım isteyebilirsiniz.

4'lü takım gelip seni kurban seçip reportlamış olabilirler. Şahsen Valorant oynamıyorum ama CS:GO'da çok başıma gelmişti.

Valorant'ta hiç mikrofon açmıyorum ki.

4'lü takım gelip seni kurban seçip reportlamış olabilirler. Şahsen Valorant oynamıyorum ama CS:GO'da çok başıma gelmişti.

Evet genellikle hemen kitlediğim için çok yapıyorlar bunu ama küfür etmiyorum. Ve insta pick ban sebebi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı