CS:GO'yu iyi bazen iyi oynuyorum bazen de kötü

Negative Sir

Decipat
Makaleler
1
Yer
Birleşik Krallık
Daha fazla  
Meslek
Asker (Teğmen)
Dostlar selam. CS:GO ölüm maçında yeri geliyor AWP ile üst üste 10 kill alıyorum, yeri geliyor M4A4 ile de tek seferde 14-20 kill arası alıyorum. Sadece bu değil neredeyse hepsi ile iyi oynuyorum. Ama nedense rekabetçi girince bir türlü adapte olamıyorum. Sizce neden oluyor?

m4a4.jpg

Dostlar selam. CS:GO ölüm maçında yeri geliyor AWP ile üst üste 10 kill alıyorum, yeri geliyor M4A4 ile de tek seferde 14-20 kill arası alıyorum. Sadece bu değil neredeyse hepsi ile iyi oynuyorum. Ama nedense rekabetçi girince bir türlü adapte olamıyorum. Sizce neden oluyor?

Eki Görüntüle 1910799
Kazanacağım kazanamayacağım heyecanı, rütbelideki oyuncuların yetenekleri rank dolayısıyla aynı vs vs tonca neden var.

Eki Görüntüle 1910799

Ölüm maçında kazanmaya oynayan 3 kişi olur anca ama derecelide herkes kazanmaya oynar. Rekabetçide sürekli kafa hizası falan tutucaksın crossu vesaire vesaire.

Eki Görüntüle 1910799

Dostum rekabetçi modda ki rakipler ile ölüm maçında ki rakipler aynı değil, aynı modda yaşıyorum bu problemi dersende sıkıntı olmaz bende de oluyor büyütmeye gerek yok biraz ısın yeter.

Rütbe atladığında karşına çıkanlar o rütbeye yeni geçenler olmuyorlar genelde ondan dolayı.
Eşleştirme sistemi pek adil değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı