CS2 06.02.2024 güncellemesi

160-180 FPS'lerden 100'e düştü FPS. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Güncellemeden dolayı büyük ihtimal çünkü büyük güncelleme olarak adlandılıyor bu gelen güncelleme. Gelen güncelleme büyük sorunları'da getiriyor ama getirmemesi gerek tam tersi büyük sorunları'da düzeltmeli olarak güncelleme gelmeli ama Valve'nin işini anlamak zor.

Ne 100 fps hocam 60-70 lere bile iniyor bazen silah yarışında 30-40 yukarısına cıkamıyorum
Gelen güncelleme büyük olarak adlandırılıyor ondan dolayı büyük sorunları'da getiriyor fakat tam tersi getirmemesi büyük sorunları da kapsamlı bir şekilde düzeltilip güncelleme sunulmalı oyunculara ama Valve'nin işini anlamak zor.

Oyunda uzun zamandır eksik olan silah yarışı sonunda eklenmiş.

Haritaların neredeyse hepsinde fixlemeler yapılmış.

Smoke attığınızda haritalardaki gölgeleri engelleyebilme durumu getirilmiş, kullanışlı olacaktır duruma göre.

Silahlara eklenen maksimum sticker sayısı 5'e çıkartılmış ve artık silahın istediğiniz bir noktasına stickerları yapıştırabiliyorsunuz.

Ek olarak yeni bir kasa ve bu kasayla birlikte oyuna Zeus skini eklendiği görülmekte.

Eki Görüntüle 2109437

Eki Görüntüle 2109435

Yeni müzik kiti falan da eklenmiş ama onlara değinmeye gerek yok sanırım.

Güncelleme ile ilgili diğer notlar için;

Vallaha kasa için oynadım bugün az önce yeni kasa çıkınca farkettim güncellemeyi ilk defa şanslı hissettim kendimi.

Optimizasyon sorunu sizde de var mı? Arada FPS drop yiyorum, oyunu ilk açtığımda aşırı derecede kasıyor, 5 FPS'in üzerine çıkmıyor ve bir süre sonra düzeliyor.

Bugün oyuna girdiğimde normalden farklıydı. Zeus ile ateş ettiğinde şarjı %0'a düşüyor, kendini tekrar %100'e şarj ediyordu ve bu özellik aşırı hoşuma gitti. Sonrasında oyundaki laglarım bugün çok azdı. Yediğim vuruşlar CS:GO'da olduğu gibi daha normal vuruşlardı nasıl diyeyim saçma şeyler olmuyordu droptur takılmadır. Son güncelleme ile aşırı iyi yapmışlar oyunu.

Başarımların geriye gelmesi, Yoldaş'a Lake'in eklenmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı