CS2 06.02.2024 güncellemesi

Bu gelen güncellemeyle bir çok sıkıntı yaşadım. Inventorydeki skinleri görmüyor, oyun içi FPS çok dalgalı hale geliyor, 150 FPS alıyorum ama 30 FPS hissiyatı yaşadım resmen. Onun dışında maç sonu kaç XP aldığım falanda gözükmüyor. Oyunu silip tekrardan yükledim. Sorun hala düzelmedi. Umarım mini bir patch gelir bu durumla ilgili.

Efsane bir güncelleme olmuş. Bana çok az denk gelse de bu hilelere de çözüm bulurlarsa efsane olur. Çözüm bulurlarsa üstüne bir de seçkine zam yapılarak daha sağlam olur hilecilere karşı.

Ben bu oyunu çok seviyorum, bence bu oyun asla bitmez çünkü dalında en iyisi. Yakında kendime göre biraz pahalı skinler alacağım ve bir gün oyunu bıraksam bile, ki tabi niye bırakayım efsane oyun, bıraksam bile az bir zararla skinleri satıp yatırdığım parayı geri alırım. Kaldı ki belki kâr bile ederim bilmiyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda sabit online oynayan oyuncu sayısı 1.5 milyonlara falan çıkar. Oyunda VAC yememek için bilgisayara kurduğum programlara çok dikkat ediyorum, fare ve klavye yazılımını bile araştırıyorum sorun olur mu diye.

Bence artık operasyon gelmeli ve yeni kasa ve yeni kapsüller daha artmalı.

Unlost'un geçen bir videosuna baktım. Çıkartmaları istediğimiz yerlere yapıştırabiliyoruz ya, millet amma komik şeyler yapmış :D

Güncellemeden sonra oyun bana daha akıcı geldi ama optimizasyonun daha da geliştirilmesi gerekli.

Şu oyun içerisinde mikrofon işareti çıkmasına rağmen ses gitmeme problemi de bir çözülse.

Kasa güncellemesinin dışında sub-tick falan iyileştirilmiş sanki zevkli gelmeye başladı oyun.

Gaben yine paraya doyamadı ya şu oyunu optimize et CS:GO'dan aldığımız keyfi geri getir sonra istediğin şeyden para sağarsın be mübarek.

Yeni sticker, çıkartma düzenleme modu bende çalışmıyor. Hala eski düzen gibi yapıştırabiliyorum. Çıkartmayı taşımak için tıkladığımda silah dönüyor. İmleç falan değiştirdim düzelmedi. Acaba sorun nedir?

Vega7 APU ile oynuyordum en düşüşkte 100 FPS alıyorudm. Şu an aşırı drop yiyor. Yüksek elolarda oynanmaz durumda oyun şu an.

Oyuncular kare kare ilerlıyor ben de, silip tekrar yukluyorum sımdı.
Ornek, ekran goruntusu de ekledım.

Sorun nerede tam anlamıs da degılım?

Dosya Ekleri

• 20240208_191430.jpg
    20240208_191430.jpg
    291,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı