CS2 eşleştirme sistemi çok kötü

EsFora

Zeptopat
Daha fazla  
Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D Aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

1696717149396.png

Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D Aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

Eki Görüntüle 1970389
Saat ile iyi oynamanın pek bir oranı yok. Ayrıyeten oyunun tam olarak çıktığını bile sanmıyorum. Sunucuların aşırı berbat olduğunu düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1970389
Evet çok normal çünkü ranklar hard reset yedi.

Beta sürümünde oyunu oynamıştım. Fakat bu kadar kötü olmasını da beklemezdim. Beta'da koşarak HS atıyorlardı. Şimdi ise ben adamı göremesem bile adam beni görüyor. Ki aynı şekilde karşı takım her zaman 1000+ saati olan oyunculardan oluşuyor. Benim 300 saatim var. Son maçlardan sonra oyundan nefret eder kıvama geldim. En son çocukken bu kadar sinirlenmiştim. :D aynı şekilde rank belirlenmesi için 10Win alma zorunluluğu da saçma, ben 1 tane bile doğru dürüst maç alamadıktan sonra ne anlamı var?

Eki Görüntüle 1970389

CS2 çıkınca herkesin Rank'ları sıfırlandı halbuki ilk zamanlarda böyle olması normal algoritma yavaş yavaş düzelir umarım.

Benlik bir problem yok Silver'im çok da oynamıyorum zaten haftalık drop alıp çıkıyorum.

Bir algoritma kasıtlı olarak karşı tarafa iyi oyuncuları vermez şanssız maçlar düşünün. Badluck deyip geçin takmayın kafanıza.
Oyunu genellikle aralıklı olarak oynuyorum fakat yine de zevk alamayacak derecede zorlaşması nefret ettirir hale getirmiş.

CS2 çıkınca herkesin Rank'ları sıfırlandı halbuki ilk zamanlarda böyle olması normal algoritma yavaş yavaş düzelir umarım.
Evet çok normal çünkü ranklar hard reset yedi.
Umarım düzelir de hocam ne bileyim sanki CS:GO'da olan rankları geçirselermiş daha iyi olurmuş gibime geliyor. Sonuçta Global olmak isteyen her türlü oluyor.

Hocam maalesef rütbeniz belirlenene kadar böyle maçlar görebilirsiniz sizin hedefiniz bi şekilde 10 galibiyet almak olsun ondan sonra rütbeniz belirlenince zaten bi şekilde size denk ve ya ne olduğunu bildiğiniz oyuncular gelecek..

Bugün 5 el FACEIT girdim 4 Win 1 lose. Çok iyi oynayamadığım maçlardı bir de takımıma çok iyi kişiler geldi genel olarak. Oynayacaksanız FACEIT tavsiye ederim. Ayrıca hile sistemi daha iyi.

Örneğin 4 Rus gelip beni sürekli oyundan atıyorlardı, hatta en son rekabetçi girdiğimde bir daha attılar şu anda 7 gün banlıyım. FACEIT'te öyle bir sıkıntı yaşamadım yaşayamam da çünkü votekick sistemi yok. Report ediyoruz maç sonu banlanıyorlar. Tavsiyem FACEIT, rank sistemi de berbat değil. Ben 26 kill ile maç taşımama rağmen 2 ay boyunca Silver 2ydim CS:GO'da

Geri
Yukarı