CS2 rekabetçi sistemi çok kötü

CS2'yi genel olarak beğendim. Oyun betadakinin aksine çok akıcı ve oynanabilir düzeyde geldi bana ama rekabetçi eşleştirme sistemi aşırı kötü. Dust 2'de rekabetçi giriyorum ve maçlar genelde çok ezici bir üstünlükle bitiyor. Ben CS:GO'da globaldim ve karşıma gelenlerin rankının maksimum nova olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarımla girdiğim için böyle olduğunu düşünmüyorum çünkü solo girince de aynı bu tarz sonuç aldım. Sizde de böyle mi?

Eki Görüntüle 1960866
Evet karşı takıma hep iyiler geliyor.

Konuyla bir tık alakasız gibi olacak ama ben maç kazanıyorum ama rank sayacı hep başta. Yani dünden beri 6 maç kazandım ve hala rankınızın açılması için 9 maç kazanmanız lazım diyor.
O ana menüde gözüken premier rankı. Map rankları artık o profilinizde gözükmüyor. Sadece premier elonuz ve yoldaş rankınız gözüküyor.

Normal şartlarda gümüş 2 kadar kötü bir ranka sahibim. Rakip takıma pingi 5-10 arası değişen, 2500 saati olan, koşarak hs atabilen adamlar gelirken bizim takıma cross ile yerdeki taşları sayan, muhtemelen gamepad ya da direksiyon seti ile oynayan, oyunda 45-50 saati olan adamları veriyor. Herkesin rankı yerleşene kadar bir süre böyle sıkıntılar çekeceğimiz muhtemel.

Ben csgo'da kartaldım ve cs2de maçlarımda hep kanser oluyorum. Rakibe bir adam geliyor 40 vuruyor diğerleri 5-6 vuruyor bizim takım da aynı şekilde ben 30 vuruyorum ama takımda ne iletişim var ne mikrofon var ne de yetenek var. 30 vurup kaybettiğim maçlar yüzünden oyundan soğudum.

CS2'yi genel olarak beğendim. Oyun betadakinin aksine çok akıcı ve oynanabilir düzeyde geldi bana ama rekabetçi eşleştirme sistemi aşırı kötü. Dust 2'de rekabetçi giriyorum ve maçlar genelde çok ezici bir üstünlükle bitiyor. Ben CS:GO'da globaldim ve karşıma gelenlerin rankının maksimum nova olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarımla girdiğim için böyle olduğunu düşünmüyorum çünkü solo girince de aynı bu tarz sonuç aldım. Sizde de böyle mi?

Eki Görüntüle 1960866

Rankler yeni basladi hocam 🤣 CS:GO bitti zaten oradaki rankini unut artik CS2'de yukselmen gerek

Daha yüksek rank ile başlayan varsa atabilir mi?

1696012840994.png

Eki Görüntüle 1960866
5K saati olan adamla, 50 saati olan ben aynı maçta oynuyorum. Rankların sıfırlanması gerçekten çok kötü olmuş.

Geri
Yukarı