CS2'nin çok kötü olması

Zaten CS:GO'da kaldırılmadı beta kısmından seçip halen topluluk sunucularında oynayabilirsin CS 1.6 gibi.
Tam olarak aynı şey değil, oyunu her oynamak istediğinizde tekrar betasını kurup her CS2'ye geçmek istediğinizde geri kaldırmanız gerekiyor.

CS:S ve diğer oyunlara göre oldukça kullanışsız.

Tam olarak aynı şey değil, oyunu her oynamak istediğinizde tekrar betasını kurup her CS2'ye geçmek istediğinizde geri kaldırmanız gerekiyor.

CS: S ve diğer oyunlara göre oldukça kullanışsız.

Doğru tabii ama sonuçta bazı insanlar tamamen kaldırılmış gibi konuşuyor o manada söylemek istedim. Ayrıyeten arkadaşların bilmediği sebep güncelleme olarak gelmesinin nedeni skinlerin varlığı.

Doğru tabii ama sonuçta bazı insanlar tamamen kaldırılmış gibi konuşuyor o manada söylemek istedim. Ayrıyeten arkadaşların bilmediği sebep güncelleme olarak gelmesinin nedeni skinlerin varlığı.
Haklısınız.

Yine de hocam bu adamlar Steam'in sahibi değil mi? Steam'e bir tane güncelleme getirip envanterleri birden fazla oyunda birleştirebilirlerdi, ya da skinsiz dahi CS:GO'yu sunabilirlerdi, ben yine okeyim.

Arkadaşlar CS2 yeni çıkan bir oyun zamanla oturacaktır. CS:GO'nun ne kadar kötü olduğunu görmek isterseniz aşağıya video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar CS2 yeni çıkan bir oyun zamanla oturacaktır. CS:GO'nun ne kadar kötü olduğunu görmek isterseniz aşağıya video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dostum 2012 ile şimdiyi kıyaslaman doğru mu sence? Oyunda insanlar duvar arkasından ölüyor.

Arkadaşlar buraya kavga etmeye, başka bir oyunu övmeye gelmedim. Sadece bu konuda tek ben mi böyle düşünüyorum diye merak ediyorum. Yıllardır CS:GO oynayan biriyim. Oyun çıkmadan önce çok hypeliydim, oynadıktan sonra yok oldu bu heves. Daha sonra düzelir mi bilmem ama şu an bence oyun gerçekten çok kötü durumda. Mermiler gitmiyor, optimizasyon kötü, belki bilmediğim birkaç şey daha vardır. Sizce neden bu kadar kötü bir çıkış yaptı oyun? Bana göre CS:GO çok daha iyi, oturmuş bir oyundu. Yılların oyunu sonuçta. Ve FPS oyununda grafiğe bu kadar önem verilmesi (molotof, smoke, nade patlama efekti vs.) Bana saçma geliyor.
Haklısın Shane.

FPS sorunundan dolayı ben oynayamıyorum ama gördüğüm kliplerde mermilerin gidişinde falan ciddi sorun var. Valve burada bırakmaz tabi, CS:GO ilk çıktığında da rezaletti. Bu kadar popüler ve ciddi kazanç getiren bir markayı hele Valve hiç bırakmaz. Erken çıkarıldığı bariz zaten çıkış tarihini de kaçırdılar. Şimdi de güncellemeler ile eksik olan özellikler ve çıkan sorunlar düzeltilecek diyorlar.

dostum 2012 ile şimdiyi kıyaslaman doğru mu sence? Oyunda insanlar duvar arkasından ölüyor.
Okuma yazmanız var mı hocam sorması ayıp. Karşılaştırma yapmıyorum okadar övdüğümüz CSGO ilk çıkış yaptığında bu haldeydi oyun şuan ki halini güncellemeler ile aldı. Elbet CS2'de hatalar olacaktır ama zamanla da düzelecektir. Düzeltmezlerse aktif kitleyi kaybederler bu kadar basit.

Geri
Yukarı