Çözüldü CS2 sis bombası siyah gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar görseli paylaştım... Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• cs2-bug-my-smokes-are-black-and-bugged-v0-rna5b0mgk3db1.png
    cs2-bug-my-smokes-are-black-and-bugged-v0-rna5b0mgk3db1.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 195
Son düzenleme:
Çözüm
Deniyorum. Normale göre uzun sürdü. Umarım düzelir yoksa CS2 Reddit sayfasında gördüğüm kadarıyla driver güncellemeye kadar gidebilirmiş. Uğraşmak istemem.
Sürücü güncellemek çok basit bir iş. Uğraşacağın bir şey değil. Birçok problemin çözümü de güncelleme yapmak oluyor.
Siteye falan girmene gerek yok tabi. Ayarlara girince zaten pencerede sol üst tarafta doğrudan indirilebilir bir sürüm olup olmadığın gösteriyor sana. Ben de AMD kullanıyorum. Bundan başka bir şey yapmana gerek yok. Ha ama GPU kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorsun DDU ile silip sıfırdan yüklemek en sağlıklısı tabi.
Hocam ben zamanında AMD'ye sinirlenip, -çok uzun hikaye :D- AMD'nin uygulamasını silmiştim. Şimdi AMD'nin sitesinden yükleyip mi halledeyim?

Hocam ben zamanında AMD'ye sinirlenip, -çok uzun hikaye :D- AMD'nin uygulamasını silmiştim. Şimdi AMD'nin sitesinden yükleyip mi halledeyim?
Radeon'u silsen bile sürücü olarak sisteminde vardır zaten. Silince otomatik olarak kendi geri yükler.

https://www.amd.com/en/support

Burdan kendi kartına göre olanı doğrudan seçebilirsin.

Çözümünü bizimle de paylaşır mısın? Bende de aynı sorun var.

Merhabalar, çözümü hakkında bilgi verir misiniz? Bende de şimdi aynı hata var. Dosya bütünlüğünü doğrulattım, görüntü ayarını düşürdüm yükselttim olmadı. Başka ne yapabilirim?

Çözümünü bizimle de paylaşır mısın? Bende de aynı sorun var.

Merhabalar, çözümü hakkında bilgi verir misiniz? Bende de şimdi aynı hata var. Dosya bütünlüğünü doğrulattım, görüntü ayarını düşürdüm yükselttim olmadı. Başka ne yapabilirim?
Üzgünüm bu aralar pek aktif değildim. Çözüm driverları güncellemek.

Geri
Yukarı