CS2 ücretli mi olacak?

Nasıl yani hocam, normal oyun ücretsiz ama seçkin paralı. Yani CS2 için seçkinli mi olmamız lazım anlamadım?

Valve bu konuyla alakalı hiç bir şey yayınlamadı. Yani şu an tek bir cevap var, o da:

Prime'ı olan oyuncular direkt kasa düşürerek, level kasarak, rank kasarak oynamaya devam edecek, Prime'ı olmayan oyuncular ise şu an nasıl oyun modları oynanabiliyorsa yine oynayabilecek. Fakat kasa, level, rank gibi şeyler olmadan. Konunun cevabı bu. Başka da bir cevap yok. Valve yeni bir şey yayınladığı zaman belki olabilir.

Cevap bu mesaj.

Bu ücretsiz oynayabilirsiniz diyen arkadaşlar kafayı mı yedi bilip bilmeden yazmayın lütfen ya Unlost'un videosunu izleyin anlarsınız.

Ya kanka ne mantığı allah aşkına bende güvenilir bi kaynaktan aldın sandım. Şu anki sistemde devam eder işte. Oyun ücretsiz olur yine seçkin mantığı olur.
Unlost

Bu ücretsiz oynayabilirsiniz diyen arkadaşlar kafayı mı yedi bilip bilmeden yazmayın lütfen ya Unlost'un videosunu izleyin anlarsınız.

Unlost

Benim bildiğim Unlost'un Valve şirketinde hisse payı yok. Valve'yle bağlantılı bir insan da değil. Bu durumda onun her dediği doğru olmuyor. Herkes varsayım yapıyor, kimse kafayı yemedi merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı