CS2 VAC ban atıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Banlar kaldırılıyormuş. NVIDIA driverı yüzünden atılmışlar.

Benim ban kaldırıldı az önce, kimsenin hile yaptığı filan yok, aklı olan bir daah oynamaz bu oyunu. Profilinize kara leke gibi hileci yazısını yapıştırlarsa derdinizi anlatamazsınız bir daha.

Bugün on binlerce kişinin başına geldiği için otomatik olarak kurtulduk, normal zamanda dinlemezler ve inanmazlar bile, bulaşmayın uzak durun bu oyundan.

Benim ban kaldırıldı az önce, kimsenin hile yaptığı filan yok, aklı olan bir daah oynamaz bu oyunu. Profilinize kara leke gibi hileci yazısını yapıştırlarsa derdinizi anlatamazsınız bir daha.

Bugün on binlerce kişinin başına geldiği için otomatik olarak kurtulduk, normal zamanda dinlemezler ve inanmazlar bile, bulaşmayın uzak durun bu oyundan.

Benim banda kalkmıs saçma sapan seylerle ugrasıyoruz.

Arkadaşlar haksız yere VAC ban yedim. Daha yeni 3 kere format attım, dün gece arkadaslarda 2 3 el CS attık bugün ban yemisim. Ne yapacagım?

Eki Görüntüle 2042164

Kardeşim sadece sana yapılmadı bugün son 12 saatte NVIDIA güncellemesi yapan herkese atıldı bu yanit veren arkadaşlarda keşke hile kullanmasaydin gibi şeyler yazmasaydı.

Telefondan Steam hesabımı kontrol ediyorum ve ban yemedim. Oyuna girsem ban yiyecek miyim çok merak ediyorum. Sizce girmeli miyim? Nasıl olsa hile olmadığım için olası bir ban 1 haftada açılacak diyorlar. Şu an aktif 700bin oyuncu var yani girsem mi bilemedim.

NVIDIA guncellemesi yapmadıysan girebilirsin sorun olmaz diye düşünüyorum

Girmeyin, ban olayının nvidia güncellemesi ile alakası yok. Benim sürücü eski nvidia ona rağmen bende yedim, Cs2 güncellemesi neden olmuş buna, kime nasıl bir etki yaptığı kimleri etkileği tamamen rasgele bir şey.

Bir süre uzak durun

Oyuna gelen son güncelleme de NVIDIA kartı olanlar ve son sürüme güncelleyip girenler direk ban yedi. X'te CS'nin sayfası gerekli açıklamayı yaptı banları geri açıyorlar sakin kal :d.

Ban kaldırıldı çok şükür... 20 yıldır bu oyunu oynarım yapmayın birdaha böyle kalp krizini tetikleyecek hamleler Valve ekibi lütfen...

Forumda ki herkes aynı lafı papağan gibi söyleyip duruyor. 2016 da eski hesabım VAC ban yedi sebepsiz yere. 2005 doğumluyum Minecraft vaktim de bile adam akıllı hile açmamış biri olarak aşırı ayar oluyorum kusura bakmayasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı