CS2'de 5600G ile akıcı oyun oynanabilecek mi?

Plnt

Yoctopat
Youtube'da 1 tane CS2 5600G videosu var ama FPS durumunu pek beğenmedim. Sabit 144 vermiyor yanlış gözlemlemediysem. 144Hz monitör ve 5600G ile oynayacaksak bu oyunu sıkıntı olur mu sizce oyun oturunca? Yakında gelecek galiba CS2, 1024x768 oynamayı düşünüyorum. RAM 16GB.
Daha oyun deneme aşamasında bu yüzden FPS'ler düzelecek diyorlar ama bilmiyorum. 144 FPS'nin altına düşersem sıkıntı olabilir bilmiyorum.

İnşallah bilgisayarı kasanlar CS:GO'ya geri dönme seçeneği gelir gelmezse durumumuz vahim benim de bilgisayarım kaldıracak mı şüpheliyim iyi FPS almayı geçtim kasmasa iyidir :D

İnşallah bilgisayarı kasanlar CS:GO'ya geri dönme seçeneği gelir gelmezse durumumuz vahim benim de bilgisayarım kaldıracak mı şüpheliyim iyi FPS almayı geçtim kasmasa iyidir :D
Hocam rekabetçide her oyunu kazanmak istiyorum. Benim için idare etmesi lazım değil de bir tık üstü en azından 144 FPS sabit oynamam lazım. Yoksa sistem yükseltene kadar girmeyim yani.

1280 1024 çözünürlükte (kare ekranım var onu kullanıyorum) mediumda 40-70 (low-med karışık FSR kapalı) arası oynadım yeni bir sürümünü.
Eski sürümlereki düşük performans kalkmış ve fps stabil fakat kaynak kullanma özrü var (nasıl anladın dersen mediumla low aynı performansı veriyordu neredeyse) o sebeple daha yolu var gibi. Çıkışı ertelendi aslında yakın zamanda çıkacaktı diyenler de var.

i5 1135G7
8GB 2400MHZ DDR4
iris Xe g7 grafikler.

Son derece çöp bir sistemim var ve tek takıldığım nokta GPU oldu. Sizin masaüstüler bir de 8x2yle şıkır şıkır oynatır bende memory 7.6GBye takıldı az daha çıksa OOMden gidecekti sistem 😅. APUya da faydası var zaten çift kanalın.

1280 1024 çözünürlükte (kare ekranım var onu kullanıyorum) mediumda 40-70 (Low-med karışık FSR kapalı) arası oynadım yeni bir sürümünü.
Eski sürümlereki düşük performans kalkmış ve FPS stabil fakat kaynak kullanma özrü var (nasıl anladın dersen mediumla Low aynı performansı veriyordu neredeyse) o sebeple daha yolu var gibi. Çıkışı ertelendi aslında yakın zamanda çıkacaktı diyenler de var.

i5 1135G7.
8 GB 2400MHz DDR4.
Iris Xe G7 grafikler.

Son derece çöp bir sistemim var ve tek takıldığım nokta GPU oldu. Sizin masaüstüler bir de 8x2'yle şıkır şıkır oynatır bende Memory 7.6 GB'ye takıldı az daha çıksa oomden gidecekti sistem 😅. APU'ya da faydası var zaten çift kanalın.
Hocam eski sistemleri kaldırır mı CS2 optimizasyonu nasıl?

Hocam eski sistemleri kaldırır mı CS2 optimizasyonu nasıl?
Hocam daha beta o sebeple hiç bir şey kesin olamaz. Eski var eski var bir de, babamın i7 3770'i benim işlemciyle yarışıyor. Grafiklerde büyük bir artış var, lowda 60-90 alıyorum eski CSde burada bunları almam bile kutsama gibi bir şey.

Hocam daha beta o sebeple hiçbir şey kesin olamaz. Eski var eski var bir de, babamın i7 3770'i benim işlemciyle yarışıyor. Grafiklerde büyük bir artış var, Low'da 60-90 alıyorum eski CS'de burada bunları almam bile kutsama gibi bir şey.
Hocam CS:GO'da sisteminiz kaç FPS veriyordu CS2 de kaç veriyor onu anlamadım bilgi verir misiniz? Ben heyecanla bekliyorum CS2'yi ama eğer geldiğinde PCem'de kasma yaparsa büyük hayal kırıklığı :(

Hocam CS:GO'da sisteminiz kaç FPS veriyordu CS2 de kaç veriyor onu anlamadım bilgi verir misiniz? Ben heyecanla bekliyorum CS2'yi ama eğer geldiğinde PCem'de kasma yaparsa büyük hayal kırıklığı :(
Eğer altta yazansa sisteminiz kasar bence hocam. Donanımınız kötü.

Geri
Yukarı