CS2'yi beğendiniz mi?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 10B
Hocam o bilgileri nereden aldin cidden bilmiyorum ama bi kere iki oyunun mekaniğinin farkli olması bile ayni serverda oynatmamaya yeter de artar bile. En basiti iki oyunun da smoke mekaniği farklı. Cs'deki adam smoke atsa icinden mermi geçemeyecek fakat cs2'deki smoke'den geçecek. Bunu da source 1'de yapamayacaklarına göre cs:go oyuncusu hicbir zaman cs2 serverine giremeyecek. Ayni sekilde cs2 oyuncusu cs serverine giremeyecek. Çünkü farklı oyunlar. En basit mantık bu.

Cod MW2 ile MW1 hatta hepsini geçtim Cod'un butun serisinin temeli de ayni, ama hepsi farkli oyunlar. Temel ayni olunca her oyun ayni mi oluyor? Bu mantığa göre RDR1'in temeli ile ayni diye RDR2 yeni demeyelim? Sonuç olarak temeli aynı oyunlar. ;)
Cod mw2 mw1 in devamı fakat köklü değişiklikler var. Hem grafiksel hem düşmanlar hem yeni konu hem yeni haritalar sekanslar var cs ile aynı değil. Ama şu bir gerçek assetleri copy paste editten ibaret. Aynı oyunu kopyala yapıştır 2.oyunda kullan tarzı.
Rdr 1 ve rdr2 bambaşka o konuya hiç girme aynı falan değil. Cs çöp bir oyundu kitleside artmıyor tam aksine düşüyor. Kendinizi kandırmayın. 2 ay hypelenecek sonra hileciler doluşunca millet bırakacak oyunu temelli. Sen sadece bir fansın. Valve hile çözümü için oyunu paralı yaptı, hileci adam zaten hileden sattığı hesaplarla çıkardığı kasalarla 20 oyun parasını çoktan çıkardı adam. Ban yese bile yeni oyun alıp hile yapar. Bu hangi aklın ürünüdür ? Böyle hile koruması mı olurmuş ? Sadece zenginler oynasın o zaman yapsınlar 1000 dolar . Zengin olan adam zaten hileyede para verir cs yide 20 kere satın alır :) hile koruma politikası baştan saçma. Vac zaten çalışmıyordu. Oyunda mekanik yok. Grafik yok. Fizik yok. İnsanlara sorarsanız çoğu cs source daha iyiydi der. Daha gerçekçiydi çünkü. Dediğim gibi bu oyunun kitle sebebi ilklerden olması ve alışkanlık. Cs bir rainbow etmez. Rainbow oynayıp hile yaparsan banı direkt yersin mesela ana menüde ban yiyenler tek tek yazılıyor oyunda. Valve ezikliğini gizlemek için başkasının hile korumasını kullanmaktansa inatla kendininkini kullanmaya ısrar etti. Kalksa easyanticheat kullansa hileler azalırdı. Gururu zedelenir diye gitti vac kullanmaya devam etti. Bazen yetersiz olduğunu kabul etmen lazım etmezsen şamarı yersinç hayat ettiriyor zaten. Bak valorant nasıl tokatı vurdu cs ye. Gidin bakın oyuncu sayılarına hangi oyun daha aktif. Cs sadece para tuzağıdır kanını emdiler milletin. O oyunda sadece hile yaparak oynayabilirsin. Adaletin olmadığı yerde adaletli davranamazsın. Her server hile dolu. Sen paranı skinlere ver kasılmaya çalış bir kaç it hile yapsın oyunlarını mahvetsin ne için lig kasarsın ki adaletsiz bir ortamda ? Oyun çöp. Gta 5 i ne kadar sevsem de o da çöp bu konuda. Hileden geçilmiyor oyun . 5 yıl önce yapılan şeyleri yenilik diye yutturmasınlar bize. İnsan aklıyla dalga geçmek bu. Millet bu yenilikleri 5yıl önce yaptı .

Cod mw2 mw1 in devamı fakat köklü değişiklikler var. Hem grafiksel hem düşmanlar hem yeni konu hem yeni haritalar sekanslar var cs ile aynı değil.
Hocam sadece sana Shipment haritasının kaç defa kullanıldığını bakmaya davet ediyorum... Veya direk şöyle bi atayım bak bakalım ne kadar değişmiş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rdr 1 ve rdr2 bambaşka o konuya hiç girme aynı falan değil.
Temeli aynı oyun ama? İkisinde de ata biniyorsun yahşi batıda takılıyorsun? Aaa doğru ya yapımcı Rockstar olunca yeni oyun sayılıyordu pardon. CS2'den gerçekçi şeyler beklemen gerekirken sanırsam bir Rainbow olmasını beklemişsin, ki olmayacak.
Sen sadece bir fansın. Valve hile çözümü için oyunu paralı yaptı, hileci adam zaten hileden sattığı hesaplarla çıkardığı kasalarla 20 oyun parasını çoktan çıkardı adam. Ban yese bile yeni oyun alıp hile yapar. Bu hangi aklın ürünüdür ? Böyle hile koruması mı olurmuş ? Sadece zenginler oynasın o zaman yapsınlar 1000 dolar . Zengin olan adam zaten hileyede para verir cs yide 20 kere satın alır :) hile koruma politikası baştan saçma. Vac zaten çalışmıyordu. Oyunda mekanik yok. Grafik yok. Fizik yok. İnsanlara sorarsanız çoğu cs source daha iyiydi der. Daha gerçekçiydi çünkü. Dediğim gibi bu oyunun kitle sebebi ilklerden olması ve alışkanlık. Cs bir rainbow etmez. Rainbow oynayıp hile yaparsan banı direkt yersin mesela ana menüde ban yiyenler tek tek yazılıyor oyunda. Valve ezikliğini gizlemek için başkasının hile korumasını kullanmaktansa inatla kendininkini kullanmaya ısrar etti. Kalksa easyanticheat kullansa hileler azalırdı.
CS:GO'nun 10 yıllık grafikleri şu an Valorant'ı geçiyor ama? CS2 de şamarlıyor şu an. Bana fan diyorsun ama gerçekten bir Valve hater'isin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam bu kadar basit, Easy Anti-Cheat kapatılması çok kolay bir Anti-cheat'dir.

R6'de hile yapan bir elemana bakalım o kadar da uzaktan bakmaya gerek yok, bu adam ban yemiyor mesela. Demek ki burada anti-cheat değil, hile yazılımlarının sağlamlığı devreye giriyor. Easy Anti-cheat gerçekten işey yaramayan bir Anti-cheat.

Şu konuda haklısın ama VAC gerçekten leş bir anti-cheat. O yüzden adamlar şimdi yeni VAC sistemi getiriyorlar direk Valorant'dan örnek alınmış bir şekilde.

Cs sadece para tuzağıdır kanını emdiler milletin. O oyunda sadece hile yaparak oynayabilirsin. Adaletin olmadığı yerde adaletli davranamazsın. Her server hile dolu. Sen paranı skinlere ver kasılmaya çalış bir kaç it hile yapsın oyunlarını mahvetsin ne için lig kasarsın ki adaletsiz bir ortamda ? Oyun çöp. Gta 5 i ne kadar sevsem de o da çöp bu konuda. Hileden geçilmiyor oyun . 5 yıl önce yapılan şeyleri yenilik diye yutturmasınlar bize. İnsan aklıyla dalga geçmek bu. Millet bu yenilikleri 5yıl önce yaptı .

CS nasıl para tuzağı kankam? Aim'in kötü, oyun bilgin yoksa zaten oynayamazsın bu oyunu. Cahilce konuşmussun baya. CS'de harcadığın her kuruşu gerçek paraya döndürebilirken Valorant'da ki skinleri asla döndüremiyorsun. Bu bile ne kadar boş bir sistemi olduğunu gösteriyor. League of Legends skin mantığı, kastığın uğraştığın bütün hesabı sadece 200tl'ye satmak için 1000tl ve üzeri para harcayan binlerce insan gördüm. Çok üzücü bi durum.

Lig kasma olayına gelince dediğim gibi hocam, el kol oyun bilgisi meselesi bunlar. Ben kasabiliyorum. Oyunumu mahveden insan sayısı çok az bu konuda. LEM'yim solo oyun atıyorum bu lige de kendim çıktım. Takımla oynamıyorum bide düşün. Çok rahatsızsan bu duruma git FACEIT at, orada hile yok.

Son olarak şu son 5 yıl önce interaktif sis bombası içeren bir oyun göster sana tamam kardeşim özür dilerim diyeceğim, sonuna kadar da katılacam sana. Ama sana bir spoiler veriyim, öyle bir oyun hiç çıkmadı. ;)

Hocam sadece sana Shipment haritasının kaç defa kullanıldığını bakmaya davet ediyorum... Veya direk şöyle bi atayım bak bakalım ne kadar değişmiş?

Temeli aynı oyun ama? İkisinde de ata biniyorsun yahşi batıda takılıyorsun? Aaa doğru ya yapımcı Rockstar olunca yeni oyun sayılıyordu pardon. CS2'den gerçekçi şeyler beklemen gerekirken sanırsam bir Rainbow olmasını beklemişsin, ki olmayacak.

CS:GO'nun 10 yıllık grafikleri şu an Valorant'ı geçiyor ama? CS2 de şamarlıyor şu an. Bana fan diyorsun ama gerçekten bir Valve hater'isin.

R6'de hile yapan bir elemana bakalım o kadar da uzaktan bakmaya gerek yok, bu adam ban yemiyor mesela. Demek ki burada anti-cheat değil, hile yazılımlarının sağlamlığı devreye giriyor. Easy Anti-cheat gerçekten işey yaramayan bir Anti-cheat.

Şu konuda haklısın ama VAC gerçekten leş bir anti-cheat. O yüzden adamlar şimdi yeni VAC sistemi getiriyorlar direk Valorant'dan örnek alınmış bir şekilde.

CS nasıl para tuzağı kankam? Aim'in kötü, oyun bilgin yoksa zaten oynayamazsın bu oyunu. Cahilce konuşmussun baya. CS'de harcadığın her kuruşu gerçek paraya döndürebilirken Valorant'da ki skinleri asla döndüremiyorsun. Bu bile ne kadar boş bir sistemi olduğunu gösteriyor. League of Legends skin mantığı, kastığın uğraştığın bütün hesabı sadece 200tl'ye satmak için 1000tl ve üzeri para harcayan binlerce insan gördüm. Çok üzücü bi durum.

Lig kasma olayına gelince dediğim gibi hocam, el kol oyun bilgisi meselesi bunlar. Ben kasabiliyorum. Oyunumu mahveden insan sayısı çok az bu konuda. LEM'yim solo oyun atıyorum bu lige de kendim çıktım. Takımla oynamıyorum bide düşün. Çok rahatsızsan bu duruma git FACEIT at, orada hile yok.

Son olarak şu son 5 yıl önce interaktif sis bombası içeren bir oyun göster sana tamam kardeşim özür dilerim diyeceğim, sonuna kadar da katılacam sana. Ama sana bir spoiler veriyim, öyle bir oyun hiç çıkmadı. ;)
Yav gerçek hayatta öyle bir sis olayı yok zaten. Unrecord gerçek dünyayı oyun yapmış diyoruz adam sis bombası diyor bana.

Rdr 1 ve 2 çok farklı. At mekanikleri . Ai mekanikleri görevler harita dizaynı menü dizaynı online sistemi . Her şeyi farklı cs de öyle bir durum yok. Değişim oranına bakacaksın. Birisi %90 değişime uğramış diğeri %10 🤣 interaktif sis yapmakta ne var ki ? Millet neler neler yapıyor sen cidden makarnaya tamah olan cahil akp seçmeni gibisin. The finals diye bir oyun var gördün mü . Heh o oyunu oyna interaktif duvar var oyunda. Bulunan yerin şekline alığ sıvıdan katıya doğru barikat oluşturuyor. Ve tüm binalar parçalanıyor. İzle oyun neymiş öğrenirsin oradan. Cs teknoloji öncüsüymüş gibi konuşma burada rezil olursun. İnteraktif smoke varmış. Kim böyle saçma bir şeyle uğraşır ki ? Millet interaktif su yaptı simülasyon olarak kullanıyor. Adam smoke diyor. Gerçek hayattada bomba atınca smoke dağılıp geri geliyor dimi. Cs de bomba da haya gerçekçi ha 🤣😅 kimse yapamaz o bomba ve molotof efektini. Senin o oyunda lig kasmanın önemi yok hileyi açsam kafana tek kurşun sıkar maçını heba eder cezada almam. Hile kaynayan adaletsiz oyun. Hilecilerden kurtulun diye paralı versiyonu çıkmış o da yalan para kazanmak için çıkarıldı. Valve cebini iyice doldurmak için yaptı o sistemi ama nafile. Hilecileri valve besliyor zaten. Sen anlamassın ama bunları. Git biraz mağdur olanların eleştirilerini oku. Ben bu oyunu gram umursamadım zamanında 1.6 oynardım. Cs go görüm göresi çöptü zaten. Oyun 2 seneye can çekişip ölecek hele gta 6 geldiğinde esamesi bile okunmaya. Gta 6 top 1 e oturup 10 yıl orada kalacak. Cs de o sıra geberir gider zaten.

Aynen abi easy anti cheat işe yaramadığı için çoğu oyun şirketi onu kullanıyor doğru haklısın. O yüzden kimse vac kullanmıyor dimi ? Şu konuya açıklık getirelim . Valve şanslıydı öyle böyle yaptığı oyunlar tuttu düzgün yol izlediler ve steamı kuracak kadar bütçeye sahip olduktan sonra. Milletin fikirlerini çala çala oyunlar yaptılar. Valvenin yaptığı tüm oyunlar birbirlerinin aynısı modları ve başkalarının fikirlerinden alıntıdır. Half life hariç. Onu da başkasının motoruyla yaptılar zaten. Heh asıl mevzuya gelecek olursak valve half life 2 den sonra tek amacı para kazanmak olan şirkete dönmüştür. Hl alyx vr satmak için diğer bir kaç oyun steamdeck satmak için. Asıl kitleyi de cs go ile topluyor. Başka bir şey umrunda değil. Umursuyormuş yapmak içinse 5 10 yılda bir motoru ve oyunu güncelliyor. Millet half life 3 diye zırlıyor valveden 20 yıldır ses yok. Neden bunu biliyor musun? Bu adamlar gerizekalı çünkü. Ellerinde güzel bir motor vardı güzel bir oyun serisi vardı para kazanıp yerlerinde oturup yerlerinde saymayı rakiplerinin ise kendilerini geçmeleri yolunu seçtiler. Bu yüzden motor dönemin gerisinde kaldı ( öncü olacağına) yeni bir oyun üretemiyorlar. Çünkü insanları beklentiye soktular kaç yıldır o beklentiyi karşılayacak bir bokları yok. Ve sen kalkmış smoke diyorsun çünkü sen de gerizekalısın . İşte gerçekler.

Son düzenleme:
Yav gerçek hayatta öyle bir sis olayı yok zaten. Unrecord gerçek dünyayı oyun yapmış diyoruz adam sis bombası diyor bana.

Rdr 1 ve 2 çok farklı. At mekanikleri . Ai mekanikleri görevler harita dizaynı menü dizaynı online sistemi . Her şeyi farklı cs de öyle bir durum yok. Değişim oranına bakacaksın. Birisi %90 değişime uğramış diğeri %10 🤣 interaktif sis yapmakta ne var ki ? Millet neler neler yapıyor sen cidden makarnaya tamah olan cahil akp seçmeni gibisin. The finals diye bir oyun var gördün mü . Heh o oyunu oyna interaktif duvar var oyunda. Bulunan yerin şekline alığ sıvıdan katıya doğru barikat oluşturuyor. Ve tüm binalar parçalanıyor. İzle oyun neymiş öğrenirsin oradan. Cs teknoloji öncüsüymüş gibi konuşma burada rezil olursun.
1 - sana asla CS teknoloji öncüsü demedim, kafandan uydurma bazı şeyleri hahaha

2 - RDR 1 ile RDR 2 farklı, ama temeli aynı oyun. Savunduğun şeylerle çelişkiye girmişsin. Temeli aynı oyunlar farklı olabiliyorsa CS2'de yeni bir oyun. CS:GO'nun üstüne yeni oyun motoru, yeni ışıklandırma, yeni oyuncu modelleri, yeni silah modelleri, yeni sesler, yeni anti-cheat, yeni ui, yeni ana menü, yeni kodlamalar ve üstüne bi ton değişiklik yapıldı. RDR ile CS farklı oyunlar. RDR2, RDR1 ile aynı şekilde çıksa millet dalga geçerdi mesela. CS2'de durumlar farklı olduğu için yerinde değişikliğe gidilmiş bir oyun.

3- Kendin bile itiraf etmişsin hile açsan tek yermişim. Demek ki oyunda kötüsün. Git gud hocam.

4 - Source 2'de de su efekti var? Senden hala bekliyordum bu şişe içi su efektini yapabilirmisin diye yaparım demiştin kaç gün geçti hala bir iş yok. Ne oldu? Unreal'de öyle bi sistem yok sanırsam hahaha

5 - The Finals zaten olan birşeyi getirdiği için yenilikçi mi oldu şimdi? Battlefield 1942 oyna bakalım adamlar ne yapmış.

6 - GTA 6 ile CS2 farklı oyunlar olacağı için CS2 unutulmayacak da işte, oyun bilgin bu kadar. Oyun yapıyorsun fakat oyunların farklı kitlelere hitap ettiğini unutmuşsun.

Aynen abi easy anti cheat işe yaramadığı için çoğu oyun şirketi onu kullanıyor doğru haklısın. O yüzden kimse vac kullanmıyor dimi ? Şu konuya açıklık getirelim . Valve şanslıydı öyle böyle yaptığı oyunlar tuttu düzgün yol izlediler ve steamı kuracak kadar bütçeye sahip olduktan sonra. Milletin fikirlerini çala çala oyunlar yaptılar. Valvenin yaptığı tüm oyunlar birbirlerinin aynısı modları ve başkalarının fikirlerinden alıntıdır. Half life hariç. Onu da başkasının motoruyla yaptılar zaten. Heh asıl mevzuya gelecek olursak valve half life 2 den sonra tek amacı para kazanmak olan şirkete dönmüştür. Hl alyx vr satmak için diğer bir kaç oyun steamdeck satmak için. Asıl kitleyi de cs go ile topluyor. Başka bir şey umrunda değil. Umursuyormuş yapmak içinse 5 10 yılda bir motoru ve oyunu güncelliyor. Millet half life 3 diye zırlıyor valveden 20 yıldır ses yok. Neden bunu biliyor musun? Bu adamlar gerizekalı çünkü. Ellerinde güzel bir motor vardı güzel bir oyun serisi vardı para kazanıp yerlerinde oturup yerlerinde saymayı rakiplerinin ise kendilerini geçmeleri yolunu seçtiler. Bu yüzden motor dönemin gerisinde kaldı ( öncü olacağına) yeni bir oyun üretemiyorlar. Çünkü insanları beklentiye soktular kaç yıldır o beklentiyi karşılayacak bir bokları yok. Ve sen kalkmış smoke diyorsun çünkü sen de gerizekalısın . İşte gerçekler.

EASY ANTI-CHEAT'i kapatabiliyorum diyorum iki üç tıklama ile sen gelmiş hala öncü yok bu yok şu... Epic Games seni güzel fonlamış sanırsam hahahaha

VAC'ı savunmuyorum ama hala savunuyormuş gibi algı yaratıyorsun, savunmama ramen boş yapmışsın. Kullanılmamasının tek nedeni de özel bir anti-cheat olması yani tek bir şirkete bağlı, Easy Anti-cheat ise Open Source. Yani herkes kullanabilir. Bu kadar bariz olan bir şeyi anlamayacak kadar cahilsen bu da senin sorunun

Sana bir kaç gerçek şimdi söyleyeyim, Fortnite PUBG ve Minecraft çakması bir oyun olarak çıktı. Zamanında büyük ses getirse de şu an oynayan kitlesi sadece velet ve casual dolu. Hatta bunlar bi ara story mode yapıyordu, iptal oldu. Çünkü parayı Battle Royale'de buldular. Zamanında da hileciler vardı şimdi de hileciler var Fortnite'de. Kitlesinin bu kadar kötü olması da zaten kimlere hitap ettiği belli. Dauntless de direk Monster Hunter serilerinin çakması boş bir oyun. Giderim Monster Hunter World oynarım daha iyi, daha kaliteli. PS4'de dauntless oynardım leş optimizasyonu vardı adamlar hala optimize edememiş.

Haa bunların Unreal Tournament oyunu da vardı, direk Quake çakması bir oyun hahaha, kimin kimden çaktığı belli hocam boş yapmışsın. Epic Games oyun motor geliştiricisi olmuş, işleri sıfır bedava oyun dağıtan bir firma haline gelmiş bana ne anlatıyorsun? :D

Sadece kendin ile çelişmissin, kimin burada cahil olduğu belli bence. Okuyanlar da belli. Sadece ego manyağı bir insansın. Az biraz araştırma yap derim, ezberin çok kötü.

1 - sana asla CS teknoloji öncüsü demedim, kafandan uydurma bazı şeyleri hahaha

2 - RDR 1 ile RDR 2 farklı, ama temeli aynı oyun. Savunduğun şeylerle çelişkiye girmişsin. Temeli aynı oyunlar farklı olabiliyorsa CS2'de yeni bir oyun. CS:GO'nun üstüne yeni oyun motoru, yeni ışıklandırma, yeni oyuncu modelleri, yeni silah modelleri, yeni sesler, yeni anti-cheat, yeni ui, yeni ana menü, yeni kodlamalar ve üstüne bi ton değişiklik yapıldı. RDR ile CS farklı oyunlar. RDR2, RDR1 ile aynı şekilde çıksa millet dalga geçerdi mesela. CS2'de durumlar farklı olduğu için yerinde değişikliğe gidilmiş bir oyun.

3- Kendin bile itiraf etmişsin hile açsan tek yermişim. Demek ki oyunda kötüsün. Git gud hocam.

4 - Source 2'de de su efekti var? Senden hala bekliyordum bu şişe içi su efektini yapabilirmisin diye yaparım demiştin kaç gün geçti hala bir iş yok. Ne oldu? Unreal'de öyle bi sistem yok sanırsam hahaha

5 - The Finals zaten olan birşeyi getirdiği için yenilikçi mi oldu şimdi? Battlefield 1942 oyna bakalım adamlar ne yapmış.

6 - GTA 6 ile CS2 farklı oyunlar olacağı için CS2 unutulmayacak da işte, oyun bilgin bu kadar. Oyun yapıyorsun fakat oyunların farklı kitlelere hitap ettiğini unutmuşsun.

EASY ANTI-CHEAT'i kapatabiliyorum diyorum iki üç tıklama ile sen gelmiş hala öncü yok bu yok şu... Epic Games seni güzel fonlamış sanırsam hahahaha

VAC'ı savunmuyorum ama hala savunuyormuş gibi algı yaratıyorsun, savunmama ramen boş yapmışsın. Kullanılmamasının tek nedeni de özel bir anti-cheat olması yani tek bir şirkete bağlı, Easy Anti-cheat ise Open Source. Yani herkes kullanabilir. Bu kadar bariz olan bir şeyi anlamayacak kadar cahilsen bu da senin sorunun

Sana bir kaç gerçek şimdi söyleyeyim, Fortnite PUBG ve Minecraft çakması bir oyun olarak çıktı. Zamanında büyük ses getirse de şu an oynayan kitlesi sadece velet ve casual dolu. Hatta bunlar bi ara story mode yapıyordu, iptal oldu. Çünkü parayı Battle Royale'de buldular. Zamanında da hileciler vardı şimdi de hileciler var Fortnite'de. Kitlesinin bu kadar kötü olması da zaten kimlere hitap ettiği belli. Dauntless de direk Monster Hunter serilerinin çakması boş bir oyun. Giderim Monster Hunter World oynarım daha iyi, daha kaliteli. PS4'de dauntless oynardım leş optimizasyonu vardı adamlar hala optimize edememiş.

Haa bunların Unreal Tournament oyunu da vardı, direk Quake çakması bir oyun hahaha, kimin kimden çaktığı belli hocam boş yapmışsın. Epic Games oyun motor geliştiricisi olmuş, işleri sıfır bedava oyun dağıtan bir firma haline gelmiş bana ne anlatıyorsun? :D

Sadece kendin ile çelişmissin, kimin burada cahil olduğu belli bence. Okuyanlar da belli. Sadece ego manyağı bir insansın. Az biraz araştırma yap derim, ezberin çok kötü.
E unrecord var ya ne şişesi ? Cahil herif hala şişe diyor. Unrecord söylediğin her şeyi rafa kaldırır

E unrecord var ya ne şişesi ? Cahil herif hala şişe diyor. Unrecord söylediğin her şeyi rafa kaldırır
Kankam Unrecord'da görüntü filtresi olmasa o kadar gerçekçi gözükmeyecek. Bana ne anlatıyon? Bende fish-eye kamera koyiyim benim de oyunum gerçekçi olsun hahahaha. Half Life Alyx'in grafiklerinin bi üstü olmuş sadece. Her şeyi rafa mı kaldırır? Hocam oyun düz oyun, ne teknik yapıda şaha kaldıracak bi olay var duvara ateş edince duvar'ın boyası atmıyor, parçalanmıyor, sadece png oluşuyor siyah nokta. Yada direk gerçekci su fiziği var oyunda. Düz Ready or Not ama sadece Fish-eye cameradan bakılan versiyon olmuş. Kendinle çelişiyorsun hala.

Kankam Unrecord'da görüntü filtresi olmasa o kadar gerçekçi gözükmeyecek. Bana ne anlatıyon? Bende fish-eye kamera koyiyim benim de oyunum gerçekçi olsun hahahaha. Half Life Alyx'in grafiklerinin bi üstü olmuş sadece. Her şeyi rafa mı kaldırır? Hocam oyun düz oyun, ne teknik yapıda şaha kaldıracak bi olay var duvara ateş edince duvar'ın boyası atmıyor, parçalanmıyor, sadece png oluşuyor siyah nokta. Yada direk gerçekci su fiziği var oyunda. Düz Ready or Not ama sadece Fish-eye cameradan bakılan versiyon olmuş. Kendinle çelişiyorsun hala.
Bir üstü mü ? Fish eye ile alakası yok objelerin hepsi 4k 8k texture sen boş konuşyon ya sıktın git cs denilen eski püskü oyunu oyna. Alyxin bir tık üstüymüş hahahaahah

Bir üstü mü? Fish eye ile alakası yok objelerin hepsi 4K 8k texture sen boş konuşyon ya sıktın git CS denilen eski püskü oyunu oyna. Alyx'in bir tık üstüymüş hahahaahah

Unrecord söylediğin her şeyi rafa kaldırır

Oyunda daha düzgün gölgelendirme yok bana bir de boş konuşuyorsun diyorsun. (dışarı, duvar dipleri vesaire) Belli oyunlardan anlamıyorsun gelmişsin bir de 4K 8k texture demişsin hahahaha, Epic Games fanboyu seni

Oyunda daha düzgün gölgelendirme yok bana bir de boş konuşuyorsun diyorsun. (dışarı, duvar dipleri vesaire) Belli oyunlardan anlamıyorsun gelmişsin bir de 4K 8k texture demişsin hahahaha, Epic Games fanboyu seni
Oyunu adam tek başına yapıyor. Cs dediğin oyunda hiçbir şey yok. Gölge yok diyor early access bile değil oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu adam tek başına yapıyor. Cs dediğin oyunda hiçbir şey yok. Gölge yok diyor early access bile değil oyunu.
yok ya, nasıl söylediğim şeyleri rafa kaldırıcak daha map'de oto gölge kullanmasını bilmeden? ula bu oyun nasıl gerçekçi hahahahaha boş boş fish-eye yapmış ue5 hazır assetleri koymuş bitti gitti bide üstüne almış Resistance & Liberation'un aim mekaniğini hayvan gibi hassaslaştırmış üstüne biraz da Ready or Not'dan çalmış al sana Unrecord. Hadi bana Matrix'i söylesen neyse de 1 kişi hazır assetleri koyup koyup yapınca üff ne kadar iyi oyun oldu diyoruz dimi? Bunun aynısını The Day Before'de de yapmışlardı uff ne kadar güzel grafikler üff çok fena olmuş falan, yemeyin artık bunları kardeşim :D

Cs dediğin oyunda hiçbir şey yok.
Ok knk

Geri
Yukarı