CS2'yi beğenmedim

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Bildiğiniz üzere CS2 birkaç gün önce çıktı. Ben ise oyunu pek beğenmedim. Mobildeki Standoff'a benzemiş. Silah mekanikleri güzel fakat ben genel olarak güzel bulmadım. Bunun en büyük nedeni oyunun aşırı parlak olması. Gereksiz detaylar var. Yani genel olarak gözüme hoş görünmedi. CS:GO daha güzeldi. Siz ne düşüyorsunuz? CS:GO mu yoksa CS2 mi daha iyiydi?

IMG_0213.jpeg

Bildiğiniz üzere CS2 birkaç gün önce çıktı. Ben ise oyunu pek beğenmedim. Mobildeki Standoff'a benzemiş. Silah mekanikleri güzel fakat ben genel olarak güzel bulmadım. Bunun en büyük nedeni oyunun aşırı parlak olması. Gereksiz detaylar var. Yani genel olarak gözüme hoş görünmedi. CS:GO daha güzeldi. Siz ne düşüyorsunuz? CS:GO mu yoksa CS2 mi daha iyiydi?
Grafik olarak CS2 elbette daha iyi ama CS gibi bir oyun için bu kadar öflü pöflü grafikler güzel durmuyor. Ben hala ayırt edemiyorum insanları. Gerek FPS olsun, gerek oynanış olsun herşeyi ile CS:GO daha iyi. CS2 ile birlikte CS benim gözümde bitmiştir. Eski sürümleri oynamaya devam.

CSGO'nun üzerine ekleme yapılmış hissiyatı var genel olarak CSGO'ya büyük güncelleme diyerek getirebilirlerdi ama işte yeni bir heyecan yaratmak pahasına CS2 isminde çıkardılar.

Hocam grafik konusunda haklısınız bildiğin grafik modlu GTA 5 yapmışlar bir de ping sorunu falan çıkmış ortaya, ama onun dışında bombayla sis dağıtma gibi mekanikler bence güzel olmuş bilemem tabii yine (ama yine de CS:GO biraz daha oyuncu dostuydu her konuda CS 2 bir tık daha şatafatlı yapmaya çalışmışlar.

Geri
Yukarı