CS2'yi beğenmedim

Bana kalirsa CS:GO'ya 128 tick ve hile korumasi gelse yeterliydi ama tabii hepsi satis stratejisi, pazarlama e zamani da geciyordu yapistirdilar yeni oyunu. Kotu mu olmus derseniz. Evet su haliyle berbat. Tamamen ilk pickleyenin kazandigi bir oyun olmus su subtick olayi tamamen pingi 5-20 olan oyunculara yaradi. Gunden gune bu olay iyilesir mi sanmam. Ölüm maçinada takim vs takim modunu bir türlü getiremediler teklide surekli ölüyoruz kanser bir halde şu an tamamen. 1 sene sonra yerli yerine oturacaktir tüm gameplay, matchmaking vs.

Bana kalirsa CS:GO'ya 128 tick ve hile korumasi gelse yeterliydi ama tabii hepsi satis stratejisi, pazarlama e zamani da geciyordu yapistirdilar yeni oyunu. Kotu mu olmus derseniz. Evet su haliyle berbat. Tamamen ilk pickleyenin kazandigi bir oyun olmus su subtick olayi tamamen pingi 5-20 olan oyunculara yaradi. Gunden gune bu olay iyilesir mi sanmam. Ölüm maçinada takim vs takim modunu bir türlü getiremediler teklide surekli ölüyoruz kanser bir halde şu an tamamen. 1 sene sonra yerli yerine oturacaktir tüm gameplay, matchmaking vs.

Hocam ciddi ciddi official DM'de aim kasabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Sadece nostaljik duygularla bunu düşünüyorsunuz. Her oyunun hazim sonu böyle oluyor işte yeni birşey çıktımı daha iyi olsa bile oyuncular eskisi daha güzel şöyle böyle gibi şeyler uyduruyor. CS 2 her türlü CS go dan daha iyi.

Ben beğendim ancak çok eksik var. Konsol açılmıyor ki ben mouse tekerledği ile zıplıyordum. Silah sol ele alınmıyor. Unranked rekabetçi modunu kaldırmışlar. Ben rekabetçi modunu seviyorum, kafa dağıtmak için de unranked rekabetçi giriyordum, hem rekabetçi modunu sevdiğim için hem de kötü oynarsam milletin ranked oyunu bozulmasın diye. Bir de unranked olduğu için tüm haritalarda oynuyordum ama CS2'de modu kaldırmışlar.

Bende de CS2 geçtikten sonra ara ara fps düşüşleri, oyunda donmalar oluyor grafik ayarları kasmama rağmen.Zamanla eksikleri güncellemelerle kapatırlar diye düşünüyorum. Bazı yayıncıların ağzına bakıp CS bitti, mahvoldu yazanları görüyorum orda burda. Kardeş diğer oyunlar biter CS bitmez.

Yeni bir oyun motoru, yepisyeni grafikler, hızlıca gaz için rushlanmış bir oyun ve sen diyorsun ki FPS aynı sadece yüksek grafikte oynama. CS:GO'da 120 FPS oynarken CS2'de 640x480 en en en düşük grafikte 40-50FPS anca zorluyorum. 😔

CS:GO pek oynamadım arada girerdim de pek FPS farkı yaşamıyorum şahsen arada bir stop giriyor sadece.

Geri
Yukarı