CS2'yi beğendiniz mi?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 10B
Hocam %100 katıldım size kesinlikle haklısınız, dediğiniz her bilgi doğru, karşı taraf ağlamış biraz :)

Hocam %100 katıldım size kesinlikle haklısınız, dediğiniz her bilgi doğru, karşı taraf ağlamış biraz :)
Leonscott için dedim yalnız :)

Leonscott için dedim yalnız :)

Bu hali CS:GO’dan harbiden çok daha kötü. Aimim kaydı resmen. Çok garip hissettiriyor.

Oyunun mekaniği CS:GO'ya göre daha yavaş ve hantal beta sürümü olsa da iyileştirme mekanik kısmında değil de farklı buglarda gerçekleşecektir mekanik olsun akıcılık olsun son alacağı iyileştirme bu dahası olamaz olsaydı fark ederdik CS:GO sürümünü inşallah tamamen kaldirmazlar CS 2 ile olacak iş değil CS:GO sürümü farklı bir boyutta.

Sabotaj mıdır nedir ona benziyor şuan oyun. Bir saat oynayınca Dust2'den Çanakkale Marşı sesleri gelmeye başlıyor kulağınıza.

Volarant nere cs nere abartmissiniz.. 1050 ti la oynadigim halde fpsde sorunum yok. Oyunu begendim daha ztn beta. Cs go ilk ciktiginda sanki sorunlar yoktu. Yeni oyunda sorunlar olur. Keleşin sprey mevzusu skntili idi. Ayak sesleri radarda gorunuyor ona gore secure takilmanz lzm

Volarant nere cs nere abartmissiniz.. 1050 ti la oynadigim halde fpsde sorunum yok. Oyunu begendim daha ztn beta. Cs go ilk ciktiginda sanki sorunlar yoktu. Yeni oyunda sorunlar olur. Keleşin sprey mevzusu skntili idi. Ayak sesleri radarda gorunuyor ona gore secure takilmanz lzm
Bahsedilen fps sorunu 60 olması değil. 3060 ile 120 fps normal değil.

CS2 biraz deneyimledim, silahların mekaniği değişmiş gibi beğenmedim. Viewmodeller Zula gibi olmuş, diyecek söz yok eskisi bin kat daha iyiydi benim gözümde. Sesler bir garip geliyor, her yerden ayak sesi duyulabiliyor. Grafikler standoff 2 gibi olmuş, CS:GO Mobile resmen, aşırı parlak ve doğru tabir olur mu bilmem ama aşırı "ham" duruyor. FPS olayına hiç değinmeyim berbat. Smokelar güzel olmuş smoke efektler ve ateş efekti, şekli vs tam olması gerektiği gibi yalnız 2 tane smoke atınca 15 FPS gameplay oluyor, smokelarda inanılmaz optimizasyon sorunu var. Oyunun mekanikleri de bana yavaş geldi, normal CS daha akıcıydı (peek atması vs) Ben beğenmedim, eski CS:GO'yu oynamanın bir yolu olacak mı? Ben bu hali ile oyunu bırakmayı düşünüyorum, CS 1.6 oynarım daha iyi gibi geliyor.

Valorant'a insanlar çizgi film deyip dalga geçiyorlardı bu CS2 bildiğin mobil oyun gibi olmuş :D

Unutmadan biri size sıktığında ekranın kan olması, ölünca ekranın kıpkırmızı olması, birini vurunca altta çıkan iskambil kağıtları harbi berbat olmuş. FPS oyunlarında bu tarz şeylerin olmaması gerek. En büyük korkum da şu Source 2 motoru ile büyük ihtimalle bütün atölye mapları çöp olacak. Source 1 için yapılan maplar Source 2'de hatalı, buglu çalışabilir veya çalışmayabilir. Bu ne demek biliyor musunuz? Eski mapların hiçbiri adamakıllı çalışmayacak demek.

Eski cs nin bir ağırlığı vardı, hafif karamsar sanki gerçekten savaşacakmışsınız gibi bir his veriyordu ve oyunun sade olması da oynatan etmenlerden biriydi. Şu an bu 2 şeyden de uzaklaşmış.
İmza,kaşe. Oyun o kadar yavaşlamış ki ve seslerde utanmasa baseden baseye duyulacak. Baseden itibaren shift ile yürümeye başlayacaksın utanmasan. Sub-tick olayı Avrupalı ve sunucuları yakın yerler için avantaj bizler için berbat ötesi. Adam 5-6 pingle resmen seni 2 saniye önceden görüp öldürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı