CS2'yi çok kötü oynamak

CS:GO'da iyi oynayan bunda da oynar kendimden konuşayım Aim'im oyun ilk çıktığında bir tuhaftı alışamadım ama bir hafta geçmeden yine eski formuma geri döndüm. Öyle aşırı büyük bir değişim yok sonuçta yine aynı oyun yine aynı mapler. Oyun hakimiyetini geliştirmen lazım o da anca oynaya oynaya olur.

Öyle böyle kötü oynamıyorum CS:GO'yu oynarken böyle değildim. Bunu geliştirebilir miyim?
Yoksa uğraşmaya değmez mi?
Not: hiçbir oyunu bu oyunu bu kadar kötü oynamıyorum.
Hocam bende Valorant'ta Gold rankında 12-13 vuruyorum. CS2'de ise seçkin rekabetçide 25-30 rahat vurabiliyorum. Mekanik farkındandır. Oynaya Oynaya alışırsınız.

CS:GO'da iyi oynayan bunda da oynar kendimden konuşayım Aim'im oyun ilk çıktığında bir tuhaftı alışamadım ama bir hafta geçmeden yine eski formuma geri döndüm. Öyle aşırı büyük bir değişim yok sonuçta yine aynı oyun yine aynı mapler. Oyun hakimiyetini geliştirmen lazım o da anca oynaya oynaya olur.

Hocam iyi oynuyorum değil de şu an oynadığımın en az 6 katı cidden en az 6 yani daha iyi oynuyordum.

Hocam bende Valorant'ta Gold rankında 12-13 vuruyorum. CS2'de ise seçkin rekabetçide 25-30 rahat vurabiliyorum. Mekanik farkındandır. Oynaya oynaya alışırsınız.

Hocam Valorant'ta bende Gold'um ama 20'ye yakın vuramadım bile.

Sürekli oynamana rağmen mi böyle peki yoksa arada girip çıkan biri misin?

Hocam bugün Valorant'ı sürekli oynuyordum oradaki toxic kitleden bıkıp biraz da CS(Rus toxic kitlesi ile) oynayayım dedim 2 maç attım ikisi de çok kötü geldi.
Not Valorant'a ne kadar ara verirsem vereyim hiç böyle olmuyor.

Hocam bugün Valorant'ı sürekli oynuyordum oradaki toxic kitleden bıkıp biraz da CS(Rus toxic kitlesi ile) oynayayım dedim 2 maç attım ikisi de çok kötü geldi.
Not Valorant'a ne kadar ara verirsem vereyim hiç böyle olmuyor.
Arada öyle maçlar olur hocam herkese oluyor kötü gününe denk gelmişsindir dediğim gibi zamanla oynaya oynaya tekrar eski oynama şeklin oturur.

Geri
Yukarı