CS'deki adam hile mi?

Bu maç dün gece 2-3 gibi oynandı. Arkadaşlarla kafa dağıtmaya eğlencesine giriyoruz ama daha çok stres oluyoruz.
Yemin ediyorum oyundan bıktık. Abartısız 10 maçın 9 tanesi bu şekilde geçiyor. Biz mi çok kolsusuz yoksa herkes xantares mi olmuş anlamadım.
Çok hile var normal ranked sistemde. Adam premire'de ilk 10 sıralamaya hile ile giriyor. Hatta hileden kastım abartı mevlana açmadığı kalmış şekilde.

Özellikle'de isimlerin gözüktüğü premiere sistemi CS'2 gibi hile sıkıntısı olan bir oyunda olmamalıydı. İnsanlar isimleri gözüksün premiere'de diye daha çok hileye abandılar. Eskiden en azından global vardı sadece adamın oynayışından anlardın hile mi değil mi diye.

Belli etmemeye çalışmış ama aldığı pozisyonlarda hep kendisini güvenli pozisyona alıyor ona göre etrafı kontrol ediyor. Wallhack var bence.

Bu maç dün gece 2-3 gibi oynandı. Arkadaşlarla kafa dağıtmaya eğlencesine giriyoruz ama daha çok stres oluyoruz.
Yemin ediyorum oyundan bıktık. Abartısız 10 maçın 9 tanesi bu şekilde geçiyor. Biz mi çok kolsusuz yoksa herkes xantares mi olmuş anlamadım.
Cs oynanmaz malasef boş oyun stres atmaya giriyorsun 3 katı stresle geri çıkıyorsun..Ek olarak buna hile değil diyenler zaten bıraksınlar oyunu zerre anladıklarını düşünmüyorum cs'yi..

Şu videoda ki arkadaşa bir bakar mısınız? Aranızda üst ranklarda olanlar vardır özellikle 3:40'dan sonrasını yorumlarsanız sevinirim.
Sis arkasından aim takip, sis arkasından vurma, bölgede kendi takımı yokken a bölgesinde adam olmadığını bilip palastan bombayla koşarak çıkmalar falan.
Sürekli böyle rakipler geliyor oyundan soğudum artık. Bir de bu adamın hesabı bıçaklar skinler dolu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir wallhack kullanıyor mudur bilmiyorum ama aiminde bir şey görmedim rakibin yerini anlama durumu duyduğu sesten, tahmin ve yıllarca oynayıp oyun okuma kabiliyeti geliştiği için, bazıları eli gibi buluyor 😂

Herhangi bir wallhack kullanıyor mudur bilmiyorum ama aiminde bir şey görmedim rakibin yerini anlama durumu duyduğu sesten, tahmin ve yıllarca oynayıp oyun okuma kabiliyeti geliştiği için, bazıları eli gibi buluyor 😂
Maçı oynaynaların rankı silver. O kadar iyi olsa zaten o rankta olmaz hocam.

Şu videoda ki arkadaşa bir bakar mısınız? Aranızda üst ranklarda olanlar vardır özellikle 3:40'dan sonrasını yorumlarsanız sevinirim.
Sis arkasından aim takip, sis arkasından vurma, bölgede kendi takımı yokken a bölgesinde adam olmadığını bilip palastan bombayla koşarak çıkmalar falan.
Sürekli böyle rakipler geliyor oyundan soğudum artık. Bir de bu adamın hesabı bıçaklar skinler dolu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir şey dikkatimi çekti 3.33'ten sonrasında o mesafeden o sesi alması pek mümkün değil, alabiliyorsa fark ettiği gibi çıkıp vuruş yapabilir ama diğer türlü imkansız o zamanlama.

Maçı oynaynaların rankı Silver. O kadar iyi olsa zaten o rankta olmaz hocam.

Belki eski iyi bir oyuncu olup eskisi kadar girmiyor olabilirde işin içinde çok etken var son mesajımıda okuyun. O kısımda şüpheli davranıyor.

Mirage günümüzün Dust 2 haritası gibi her spot ezber artık ancak bu arkadaş legit wh kullanıyor ve çok acemi çok kötü şekilde kullanıyor FACEIT 10lv olarak az çok gamesensi yüksek olan biri olarak böyle bir oynama tarzı yok daha nereye cross koyucağını bilmiyor side elinde bomba ile palaceden atlayıp pitten Shift ile gelen adama cross koyuyor CT infosunu nereden almışlar da orada adam olmadığını düşünerek böyle bir hareket yapıyor garip ama net wh ondan eminim

Geri
Yukarı