Cumhurbaşkanından Doları Düşürecek Açıklama Geldi!

• Konuyu başlatan mwsg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 5B
Dalga geçer gibi konuşuyor. Tatlıya bağlamışmış. Sanki iki kişi küstü onların arasını düzeltti. İthalat yapamıyoruz doğru düzgün. Bir şey üretemiyoruz. TL değer kaybettikçe Dolar artıyor. İnsanları kandırmak'dan bıkmadılar. Seçime yatırım yapıyor başka da bir şey değil.

Doların yükselmesi seçim oyunu zaten. Hükümeti zora sokmak için yapılan bir oyun. Yılın 3. çeyreğinde düşecektir dolar. Şuan kırk takla atılsa düşmez.

Siz gerçekten bunu cumhurbaşkanı mı yaptı sanıyorsunuz ? Abd Rusya restleşmesi yüzünden gelişmekte olan ülkeler hep bu durumda. Üstelik bizim 4 yanımız savaş halinde ayrıca komşularımızla olan ilişkiler tarihin en kötü düzeyinde. Ülkelerin iç işlerine karışırsan olacağı buydu. İnşaat sektörü ile nereye kadar ilerlemeyi düşünüyorduk ? Bunlar olurken bizim tek yapmamız gereken ülkemizi sevmek birbirimize kenetlenmek saygı ve sevgi her şeye rağmen. Yoksa durumumuz ortadoğu'dan farksız olacaktır.

Evet, doların bu hale gelmesindeki baş sorumlu....

Bak diyemedim. Neden diyemedim çünkü bu ülkede basın özgürlüğü yok.

Durumumuzun Ortadoğu'dan farkı yok zaten...

Bu arada dolar pek tatlıya bağlamamış gibi :D

doların yükselişi.png

Yaklaşık 2 ay önce almak istediğim R7 260x, 320TL'idi. Şimdi 403TL.
Gerisini siz düşünün..

@Recep Baltaş haklıymışsınız sabah 2.59u görünce bir umutla öğlene doğru belki düşer dedim ancak tekrar 2.63 oldu.

@Murat5038 sadece doları olanları ilgilendirmiyor. Oyun alırken, sistem toplarken hatta herhangi bir ithalat ürün alırken etkileniyor. İthalat ürünü geçtim bizim ürünlerimizin bile bazı parçaları yurt dışından geldiği için onların da fiyatları artıyor.

Oyun alırken, sistem toplarken hatta herhangi bir ithalat ürün alırken etkileniyor.
Acelesi olan düşünsün o zaman yerli ürün alın dışarıya bağımlı yaşarsan doların hareketini takip edersin.

Bir laf vardır. Bir şey biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar diye. Bu adam konuştukça dolar artıyor. Hala da ısrarla her şey hakkında konuşmak'dan bıkmıyor. O kadar bakan neye bakıyor? Al onları o halde görevden her şey ile sen ilgilen. Madem her konuda bu kadar bilgi sahibisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı