Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 adaylığını resmen açıkladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ÖzkanK

Kilopat
Makaleler
1
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelecek yılın haziran ayında gerçekleşecek seçimlerle ilgili konuşarak "Cumhur İttifakı'nın adayı benim" dedi.

AK Parti İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'erken seçim' çağrılarına net bir şekilde yanıt vererek "Artık kaçak güreşmeyi bırak, sürekli bahane üretmekten lafla peynir gemisini yürütmekten vazgeç." ifadelerini kullandı.

Seçimlerin önümüzdeki yıl haziran ayında yapılacağını vurgulayan Erdoğan, "Adaylık meselesini daha fazla geçiştiremezsin. Seçim önümüzdeki yıl haziran ayının ortasında yapılacak. Kaçacak yerin yok Bay Kemal. İşte söylüyorum, Cumhur İttifakı'nın adayı Tayip Erdoğan." dedi.

Sözlerinin devamında Kemal Kılıçdaroğlu'na 'adayını açıkla' çağrısı yapan Erdoğan, "Ya adayını açıkla ya adaylığını açıkla.'' dedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Cumhurbaşkanı karşısına Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık istiyor. Resmen gazlıyor aday ol diye. Bakalım muhalefet bu söyleme ne cevap verecek? Yüreğin varsa cesaretin varsa karşıma çık diyor her fırsatta.

Bana göre bu sıkıntılar bu darboğaz bu ekonomik kriz altında muhalefette seçim kazanamayacak tek aday Kemal Kılıçdaroğlu. Ama zorla aday o olacak gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: Cumhurbaşkanı karşısına Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık istiyor. Resmen gazlıyor aday ol diye. Bakalım muhalefet bu söyleme ne cevap verecek? Yüreğin varsa cesaretin varsa karşıma çık diyor her fırsatta.

Kaybedeceğini bildiği için istiyor, ben Kılışdar dedemin bu seçimi kazanabileceğini düşünmüyorum.
Kemal dedem aday olursa işte o zaman vay halimize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı