Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Depremzede öğrencilere burs hakkı!

Depremzedelere Burs seçimden sonra verin oyları haydi bakayım, Yıl 2018
Seçimlerden bir iki hafta önce , Eviniz değerlenecek abonelik bağlatılacak kiraya verilecek bölünüp kat malikliğine satılabilecek derken tabi seçimlerden sonra, Maraş'tan tıpkı 2023 'de %70 olduğu gibi 2018 ' de %75 verdiler.

Nihayetinde 5 yıl sonra deprem oldu ve o yapı maliklerinin yapıları yıkıldı, çoğunluğunun tabi kiracıydı yani yapı maliki de olmayınca nereden bilecek.

İşte tüm bu altılı hususta bir husus vardı ki , yapının depreme dayanıklılığı malikin sorumluluğunda diye kentsel dönüşesiye kadar.

İşte tüm bunların yanında diri diri enkaza gömülmek oldukça önemsiz zerre umursanmaz husustu.

Öncelikli hususlar ise , Abonelik bağlatmak , kat karşılığı satmak , değerlemek , kiraya vermek, yüksek gelir elde etmekti.

Haliyle Maraşlı seçmene burs , Maraşlı seçmende oyunu gider verir, Maraşlı seçmene yakında şeker dağıtsan yine oyunu verir.
İnsan olmadığını düşünmeye başladım yine de katılıyorum sanırım mesaja. 😶🤍

Doğru düşünmüşsün, Erdem sinyali çakmadığım hamaset simsarlık çirkeflik yapmadığım için böyle, Hayatınızda bir kere olsun, ondan bundan onam almak yerine zorlantınızı gidermek için pekiştireç peşinde koşmak yerine şöyle durup şunu düşündünüz mü?

Böyle yapıyorum ama, doğrumu , vicdanım bunu kaldıracak mı?

Acaba vicdan var mı ? yoksa yalandan yere kandırdığınız DEHŞET sosyal kimlik sahte vicdanınız mı bu konuşan.

Ölen işte sizin bu çabalarınızla ölüyor, o insanlar ölsün diye siz bana bunu yazıyorsunuz amacınız budur.

Evet şimdi görevinizi yerine getirdiniz : İnsan olmadığını düşünmeye başladım. 😶🤍

Şimdi gönül rahatlığıyla zorlantınız gitmiş bir şekilde takılabilirsiniz.

Sizin gibi kardeşlerimiz sayesinde insanlar diri diri gömülüyorlar ölüyorlar çünkü.

İnsan olmadığını düşünmeye başladım. 😶🤍

Doğru düşünmüşsün, Erdem sinyali çakmadığım hamaset simsarlık çirkeflik yapmadığım için böyle, Hayatınızda bir kere olsun, ondan bundan onam almak yerine zorlantınızı gidermek için pekiştireç peşinde koşmak yerine şöyle durup şunu düşündünüz mü?

Böyle yapıyorum ama, doğrumu , vicdanım bunu kaldıracak mı?

Acaba vicdan var mı ? yoksa yalandan yere kandırdığınız DEHŞET sosyal kimlik sahte vicdanınız mı bu konuşan.

Ölen işte sizin bu çabalarınızla ölüyor, o insanlar ölsün diye siz bana bunu yazıyorsunuz amacınız budur.

Evet şimdi görevinizi yerine getirdiniz : İnsan olmadığını düşünmeye başladım. 😶🤍

Şimdi gönül rahatlığıyla zorlantınız gitmiş bir şekilde takılabilirsiniz.

Sizin gibi kardeşlerimiz sayesinde insanlar diri diri gömülüyorlar ölüyorlar çünkü.
Pek haklısın.

Şemayla açıklamak istedim,

1684951882117.png

AMAÇ SENİ ZORLANTIYLA HAREKETE GEÇİRİP EYLEMSEL DAVRANIŞSAL BOZUKLUK YAPTIRMAK, SENİN BANA YAPTIĞIN DAVRANIŞSAL BOZUKLUK OLUYOR.

Özetle her gruptan kimlikten otorite gelenek figürler kullanılmak suretiyle terör yönetimi yapılır.

En ağırından görsel işitsel uyaranlar servis edilir, sen buna dayanamazsın zorlantı olur önce seni bir güderler sonra da psikoz olduğu için tüm bu muhabbet boyunca sen tetiklenip durduğun sürece sana ona buna şuna eylemsel ve davranışsal bozukluk yaptırtırlar.

Bu sayede istemedikleri kendilerine aykırı olan şeyleri , sizleri kullanarak elimine edip sessizlik sarmalı yaratmış olurlar.

Örneğin ben doğruca söylediğimde senin bana insanmısın sen iyyak dış grup kötü dış grup yericilik yapman bundan ibaret bir şey.

Bu sayede sen zorlantını giderdin pekiştireç önceden koşullandığın, ne oldu semptomlar gitti sende stres kaygı endişe bağlılık da oldu sinirsel süreçten bahsediyorum oksitosin kortizol serotanin dopamin vesaire..

Aynı zamanda kötücül dünyanın görüp görebileceği en zararlı müsvettelerde senin bu eylemin sayesinde rahatladılar.Çünkü ucu onlara dokanırsa sen hemen harekete geçeceksin.

Şeytan bir melek melek yani, popülizmin ve popüler kültürün liberal VAHŞİ KAPİTAL aracı .

THE POWER OF MEDİA.

Açıklayıcı olmuş,teşekkür ederim. ❤️

Özetle her gruptan kimlikten otorite gelenek figürler kullanılmak suretiyle terör yönetimi yapılır.

En ağırından görsel işitsel uyaranlar servis edilir, sen buna dayanamazsın zorlantı olur önce seni bir güderler sonra da psikoz olduğu için tüm bu muhabbet boyunca sen tetiklenip durduğun sürece sana ona buna şuna eylemsel ve davranışsal bozukluk yaptırtırlar.

Bu sayede istemedikleri kendilerine aykırı olan şeyleri , sizleri kullanarak elimine edip sessizlik sarmalı yaratmış olurlar.

Örneğin ben doğruca söylediğimde senin bana insanmısın sen iyyak dış grup kötü dış grup yericilik yapman bundan ibaret bir şey.

Bu sayede sen zorlantını giderdin pekiştireç önceden koşullandığın, ne oldu semptomlar gitti sende stres kaygı endişe bağlılık da oldu sinirsel süreçten bahsediyorum oksitosin kortizol serotanin dopamin vesaire..

Aynı zamanda kötücül dünyanın görüp görebileceği en zararlı müsvettelerde senin bu eylemin sayesinde rahatladılar.Çünkü ucu onlara dokanırsa sen hemen harekete geçeceksin.

THE POWER OF MEDİA.
Bir daha cümle kurmadan 2 kez düşüneceğim bu yazılardan sonra. Teşekkürler. ❤️

Teşekkür ederim, depremzedelerden çok daha beter ve çok daha kötü içinden çıkılamaz durumlara düştüm, her düşüşümde bile vicdanımı geride bırakmadım, bu yüzden çok acılarda çektim, çünkü çekmek zorundaydım, en ufak zorluk bile diyemeyeceğimiz kolaylıklarda dahi hiç zerre azap çekmeden ( NASIL OLSA ÇAKAR LAMBA GİBİ ERDEM SİNYALİ ÇAKARIM herkesten onam alırım rahat ederim ) diye Türk milletinin milyonlar milyonlar milyonlardan oluşan insanımsı kalabalığı şunlardan anında vazgeçerler.
  • erdem
  • şeref
  • haysiyet
  • onur
  • karakter
  • prensip
  • etik
  • namus
  • şahsiyet
  • insanlık
  • ....
Sonrada işbu erdemsizliklerini haysiyet ve şeref yoksunluğunu hamasetle gizlerler, sürekli bağırırlar çığırırlar böbürlenirler övünürler amaç nedir?

Biri birine GRUP İÇİ PEKİŞTİRME YAPMAK SURETİYLE ZORLANTI GİDERMEK

herkes birbirine sen çok şereflisin namuslusun çünkü bu grubun üyesisin diyecek ki ?

BİLİŞSEL KOPUKLUK HERKES BİRBİRİNİ ÖYLE SANSIN VİCDAN AZABI DUYMASIN.

Grup içi pekiştirme olumlu pekiştirme klasik edimsel koşullanmanın en ilkel örneklerini cahiliye Türk toplumunda birinci sınıf gözlemleyebilirsin çünkü.

Arkadaş bir askere gittim, Herkeste edebiyat şöyle namus böyle şeref böyle büyüklük bir gittim , dedim arkadaş SODOM VE GOMORA'YA SUDAN'A falan mı düştüm hayırdır?

Hayır bütün bölge yaklaşık 3600 kişi böyleydi arkadaş, işte böyle olmasının nedeni grup içi pekiştirmeye bilişsel kopukluk olması, O yüzden tezahürde askerlik yaptığım yerdeki askerler işkenceci terörist falan, senin bu dünyada yapıp da bir ömür vicdan azabından kurtulamayacağın şeyleri güle oynaya millet birbirine yapıyordu ya la.

Bir daha cümle kurmadan 2 kez düşüneceğim bu yazılardan sonra. Teşekkürler. ❤️

Erdoğan, "depremde yakınlarını kaybeden, evi iş yeri hasarlı öğrencilerin tamamına burs verilecek. Kredi alanların kredileri Bursa dönüştürülecek. Yurtlara öncelikli onlar yerleştirilecek. Bakanlığa başvurarak yararlanabilecekler."

Ohal ilan edilen illerde depremden etkilenen vatandaşlara, milli eğitim bakanlığına bağlı resmi okul ve kurumlar ile bunlara bağlı döner sermayeli işletmeler tarafından sunulan yemek, konaklama, temizlik ve diğer hizmetler ücretsiz verilecek. Bu giderler milli eğitim bakanlığı bütçesinden karşılanacak.

Deprem olalı kaç ay oldu... Bu zamana kadar neredeydiniz. Seçim gelince oy için tabii.

Bir seçim vaadi klasiği. Seçim olmasa asla böyle bir vaatte bulunmazlar.

Aynen kanka memnunlar. Aileleri arkadaşları öldü evleri malları gitti ama bir memnunlar anlatamam. Hatta senin dediğini de düşünüyorlardır. Ya bizim şehrimiz evimiz yıkıldı arkadaşlarımız akrabalarımız öldü ama devlet vergilerimizi alıp köprü yapmalı diyorlardır. Komik şakaymış.
Seçimde gördük ki memnunlar hallerinden bize laf düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı