Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Depremzede öğrencilere burs hakkı!

LOSTNT

Decapat
Erdoğan, "Depremde yakınlarını kaybeden, evi iş yeri hasarlı öğrencilerin tamamına burs verilecek. Kredi alanların kredileri bursa dönüştürülecek. Yurtlara öncelikli onlar yerleştirilecek. Bakanlığa başvurarak yararlanabilecekler."

OHAL ilan edilen illerde depremden etkilenen vatandaşlara, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okul ve kurumlar ile bunlara bağlı döner sermayeli işletmeler tarafından sunulan yemek, konaklama, temizlik ve diğer hizmetler ücretsiz verilecek. Bu giderler Milli Eğitim Bakanlığı bütçesinden karşılanacak.

Deprem olalı kaç ay oldu... Bu zamana kadar neredeydiniz. Seçim gelince oy için tabi.

Son düzenleme:
Neden borçlandırılıyor? Bedava verse olmaz mı? Avrupa'da bu tarz bir felaket olsa bedavaya vereceklerine eminim.
Avrupada böyle bir felaket olsa ne koltuk kalır ne koltuktakiler ne o koltuktakilerin kelleleri...

Sapasağlam dediğin nedir? Şu mu?

1067068785_189_0_675_486_1920x0_80_0_0_debc2ef93da131b535b58181e325542d.jpg

CB olmasiyla ne alakasi var hakaret mi ettik? Tanri mi bu adam kimse laf etmeyecek. Mutlak monarsi ile mi yonetiliyoruz?

Hastane yikildi Hatay'da neyden bahsediyorsun acaba? Kendi muteahhitlerinin yaptiklari usulsuz yapilara imar cikarabilmek icin af cikardi adamlar. Depremden sonra yardim gitmedigi icin olen insanlardan utanin bari. Korkusundan askeri sokaga cikaramadi adam.

Hocam sen nerde yaşıyon ? Turkiye olmadığı belli çünkü kafan baya high ya da imar affını çıkaran kim?yapı denetim kime bağlı bana galiba?belediyeler kime bağlı oda bana sanırım?

Yemin ediyorum insanı çıldırtırsınız ya bu kadar iq yoksunu olmak nasıl bir his?

Devletin yapıları sapasağlam. TOKİ'ler. Deprem bölgelerini tayyip bey aldı diye depremzedelere edilmedik laf koymadılar. Sizin Erdoğan nefretiniz o kadar büyümüş ki ülkenin insanına laf edecek kadar.

Hocam size diyecek bir şey yok. Bir gün sizin başınıza gelince anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.

Geri
Yukarı