Custom sıvı soğutma parçaları Türkiye'de satılıyor mu?

KaanKARA

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, sorum şu olacak yakında iyi bir sistem almaya planlıyorum ama doların 2.5 e yaklaşınca iptal ettim ama yine alacağım sistem bu:
  • Asus ROG Maximus VII Hero anakart
  • İntel İ7 4790K işlemci
  • Asus GTX 980 Strix OC edition ekran kartı
  • Corsair 2x4 gb vengeance pro DDR3 2133 mhz cl9 ram
  • 120 gb yada 240 gb ssd
  • 1 tb harddisk ve h100i

Almayı planlıyordum sonradan custom sıvı soğutma geldi aklıma Türkiye'de bütün parçaları alabileceğim bir yer var mı yada ücreti ne kadar olur işlemci ve ekran kartı birlikte olacak şekilde kurmayı düşünüyorum fiyatı ve Türkiye'de satılıyor mu acaba parçalar, rezervuar, blok, pompa falan filan? Bir de olduda aldım diyelim pek kurabileceğimi sanmıyorum forumda daha önce kurmuş bir arkadaş varsa custom sıvı soğutma yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom sıvı soğutma parçalarını Türkiye'de bulmak çok zor. Güzel bir sistem inşa etmek istiyorsanız yaklaşık bin lirayı gözden çıkarmanız gerek. İkinci el parçalar bularak bu miktarı yarı fiyatına indirmek mümkün. Custom soğutma ile uğraşmak yerine kaliteli kapalı devre su soğutma sistemlerinden tercih edebilirsiniz.

Googleye sıvı soğutma forum yaz en başta çıkan forumda alayı custom soğutma kullanıyor. En iyi bilgi alabileceğin yerlerden biridir.

Siz sisteminizi elinize (satın) aldığınızda ve custom sıvı soğutmaya karar verdiğinizde, bizim burada size elimizden gelen tüm gayreti göstererek yardım edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Konu açılalı baya bi süre olmuş foruma yeni üye oldum. Direk mesaj yollamayı bulamadım o yüzden burdan yazıyorum. Sıvı soğutmalı bir bilgisayar yapmayı düşünüyorum. Bilgisayar parçaları için ve sıvı soğutma için ne önerirsiniz @er36po

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı