Custom Windows 10 vs Windows 7 vs Windows 8.1

Fatih yiğit07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende eski bir laptop var işletim sistemi Windows 10 haliyle kaldırmıyor sizce Custom Windows 10'mu, Windows 7'mi yoksa Windows 8.1'mi kurmalıyım? YouTube'da takılmalık arada eski oyunları da oynatabilecek seviyeye gelir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Bende eski bir laptop var işletim sistemi Windows 10 haliyle kaldırmıyor sizce Custom Windows 10'mu, Windows 7'mi yoksa Windows 8.1'mi kurmalıyım? YouTube'da takılmalık arada eski oyunları da oynatabilecek seviyeye gelir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Windows 7 artık eskidi, Windows 8.1 ben olsam geçmezdim. Custom Windows 10 daha iyi olur ama güvenlik olarak biraz sıkıntılı.

Laptopun özellikleri nedir vahiyle gelmiyor bilgiler hocam.

Windows 7 artık eskidi, Windows 8.1 ben olsam geçmezdim. Custom Windows 10 daha iyi olur ama güvenlik olarak biraz sıkıntılı.

Güvenlik konusu çok da sıkıntı değil performanslı bir şey olsun yeter.

Laptopun özellikleri nedir vahiyle gelmiyor bilgiler hocam.

Kusura bakmayın dışarıdaydım görmemişim işlemci: Intel(R) Celeron(R) CPU B815 1.60 GHz, 8 GB RAM, depolamada sanırsam 200GB SSD. Şu anda Windows 10 Pro 64 Bit yüklü.

Güvenlik konusu çok da sıkıntı değil performanslı bir şey olsun yeter.

Kusura bakmayın dışarıdaydım görmemişim işlemci: Intel(R) Celeron(R) CPU B815 1.60 GHz, 8 GB RAM, depolamada sanırsam 200GB SSD. Şu anda Windows 10 Pro 64 Bit yüklü.

Hocam işlemciniz neredeyse aynı benimki 5 FPS falan sizden yüksek denenebilir o yüzden Windows 8.1 kullanın bizzat neredeyse aynı olduğu için aynı Windows'ta aynı performans verir o yüzden bende Windows 10 da düşük FPS veriyor ama 8.1 süper ciddi diyorum bugün 8.1 industry Pro kurdum PC şahlandı size de tavsiye ederim.

Hocam işlemciniz neredeyse aynı benimki 5 FPS falan sizden yüksek denenebilir o yüzden Windows 8.1 kullanın bizzat neredeyse aynı olduğu için aynı Windows'ta aynı performans verir o yüzden bende Windows 10 da düşük FPS veriyor ama 8.1 süper ciddi diyorum bugün 8.1 industry Pro kurdum PC şahlandı size de tavsiye ederim.

Öneriniz için teşekkürler.

Eski donanımda SSD olsa bile 8.1 kadar tepkisel çalışmıyor, Bende i5 2400 masaüstü var, SSD+8.1 ile çok çok rahat çalışıyor, ihtiyacınızı görecek bir işletim sistemi ise 8.1 kurun gitsin, bir de başlat olarak startisback kurun

Eski donanımda SSD olsa bile 8.1 kadar tepkisel çalışmıyor, bende i5 2400 masaüstü var, SSD+8.1 ile çok çok rahat çalışıyor, ihtiyacınızı görecek bir işletim sistemi ise 8.1 kurun gitsin, bir de başlat olarak StartIsBack kurun.

i5 2400 çok mu iyi hocam o eski donanım değil mi bir de arkadaşın işlemci en kötü Celeron işlemcilerinden değil 8.1 rahatça kullanır benimki de Pentium B960 ama çok rahatım Windows 8.1 industry Pro kullanıyorum yeni kurdum açılması şakasız 1 saniye.

Yeni konular

Geri
Yukarı