Cyberpunk 2077 1.5 Patch incelemesi

AAA kalite mi? 😂 Oyun dökülüyor. Halen öyle. Yani suya girince efekt çıkmasını adamlar oyun çıktıktan iki yıl sonra eklediler. Başka da söyleyecek bir şeyim yok..
A kalite mi? Oyunun eksik olduğunu ben de söylüyorum haksızsınız demiyorum. Oyun en az 1 sene ertelenmeliydi. Su konusuna gelirsek bu yama büyük bir güncelleme 4-5 aydır uğraşılıyor tek gelen şey o değil.

AAA kalite mi? 😂 Oyun dökülüyor. Halen öyle. Yani suya girince efekt çıkmasını adamlar oyun çıktıktan iki yıl sonra eklediler. Başka da söyleyecek bir şeyim yok..
Yakın zamanda Watch Dogs'a başladım, zamanında E3'de gösterdikleri grafikleri veremediği için çok topa tutulmuştu. Gerçekten bitmiş bir oyunu oynamanın verdiği his başka. Mükemmel bir oyun değildi ama açık dünyası ve fizikleri hiç de kötü değil. Araba kullanmanın kütüklüğü dışında bir sıkıntısı yok.

Bende RX 570 kullanıyorum kaç FPS alıyorsun iade edenlerdenim. Tekrar denenir mi?
Bu ayarlarda 40'a sabitledim. Bazen 25,30 ve 35 aralarında gidip geliyor.
4.png

Önceki sürümlerinde de sorun yaşamayan kesimdendim. Sizin söylediklerinize katılıyorum, ek olarak performans olarak stabilite gelmiş gibi duruyor.

En azından 10600KF ve RX 6600 ekran kartım ile 1080P Ultra ayarlarda 60-65 FPS civarı oynayabiliyorum, FSR'ın gelmesi de çok harika oldu. 60-65 FPS aldığım oyunda FSR Ultra Quality açınca görüntüde çok az kayıp ile 70-100 FPS arasında oynamaya başladım, ortalama ise 85 FPS civarında.

Oyun birçok kişi açısından kötü çıkmış olabilir ama hangi oyun başta sağlam şekilde çıkıyor? RDR 2 gibi bir oyun bile ilk çıktığı zaman performans ve buglar ile doluydu, yani bu tarz oyunların 2 yılda anca düzeldiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Şansıma ki sorun yaşamayan kesimdenim ve o yüzden pek eleştiriye tutamıyorum bu kısımları.

Oyunu çok önce aldım ama hiç indirip oynamadım. 1.5 güncellemesini görünce bugün oyunu indirdim. FC6 bitince başlamayı düşünüyorum.

Oyunu üç kere bitirmiş biri olarak hangi modları yüklememi tavsiye edersiniz? Oyun deneyimini ileri taşıyacak modlar hangileri?

Güzel inceleme olmuş hocam elinize sağlık.

Yeni güncellemeyi ben de beğendim gayet güzel görünüyor.

Yeni dairelerden birinde bir fotoğraf :

photomode_17022022_223914.png

Şu DLSS saçları pikselleştirmese daha güzel olacakta yinede güzel. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı