Cyberpunk 2077 alınır mı?

İlk çıktığında aldım biraz oynadım baktım bug dolu bıraktım, ilk gelen 50GB güncellemeden sonra oynamaya başladım, ilk 30dk ne yapacağımı bilemedim 1-2 kere çıktım FPS olduğu için sonra tekrar şans verdim ve 250 saat gömdüm yapılacak her şeyi yapıp tüm şehri gezdim. Hayatımda ilk defa offline oyuna bu kadar para verdim karşılığını aldım. Eğer sürekli aynı şeyleri yaptıran yan görevleri git şuraya adam öldür tarzında oyunlardan ya da Online oyunlardan sıkıldıysan mutlaka oyna. Hiç pişman olmazsın ben en son oynadıgımda 1 görev hariç bugla karşılaşmadım ilk gelen güncellemeydi. Kısaca oynayınız pişman etmez asla.

Oyun şu an Epic Games'de kuponla beraber 140TL değil mi, ben mi yanlış biliyorum acaba? Eğer 140TL gibi bir fiyatta ise tavsiye ederim.

Ben ilk çıktığı gün oynadım ona rağmen internette abartıldığı kadar bugla da karşılaşmadım, tek sorun FPS oldu ki o zamanlar kullandığım ekran kartım çok iyi değildi. Eğer Epic Games üzerinden kupon ile alınabiliyorsa fiyatına değer bir oyun. Tabi türü seviyorsan.

Arkadaşlar, oyunu aile paylaşımı ile 3 saat gömdüm. Aksiyon ve savaş stratejisi olarak çok güzel. RPG olarak iyi değil. Vuruş hissi RPG oyunlarına göre çok çok güzel. 200₺ belki etmez ama Epic Games'ten belki alabilirim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı