Cyberpunk 2077 alınır mı?

Abi benim olayım ortak hesap değil. İstesem zaten arkadaşımdan isterim. Dediğim gibi hesabımda olması ve ileride kullanmak için istiyorum. Adı üstüne bu bir oyun.
Bilgisayarım kaldirmadığı için torrent indirip deneyemiyorum yazmışsın o yüzden alternatif sundum. Tabi kendi hesabinda olması çok daha iyidir orası ayri fakat o oyun için 200 TL fazla.

Sadece 1 tane bug gördüm. Adını hatırlamadığım biri motorunda beni bekliyordu. Sonra yanına gidip onunla konuştum. Konuşma bittikten sonra adam tırın içinden geçti motorla.
Sonra da o bug fixlendi. Yani bence alın. Ama 200TL vermek yerine ortak hesap almak bence daha mantıklı.

Evet biliyorum bir sürü entry açıldı ancak eski entryler ve oyuna bir ton güncelleme geldi. Şu an Steam'de 200₺ ve almak ile almamak arasında çok kaldım. Hayatımda hiçbir oyuna 200₺ vermedim o yüzden birazda tedirginim ya 200₺'yı hak etmezse diye. Bu arada RPG oyunlarını çok severim yapay zeka ve vuruş hissini o yüzden görmezden geliyorum çoğu RPG oyunlarında. Çevremdeki insanlar oyun kaliteli ama 200₺ etmez diyor bazıları eder diyor. Karasız kaldım dediğim gibi.
Plati'den 8₺'ye almıştım.

Evet biliyorum bir sürü entry açıldı ancak eski entryler ve oyuna bir ton güncelleme geldi. Şu an Steam'de 200₺ ve almak ile almamak arasında çok kaldım. Hayatımda hiçbir oyuna 200₺ vermedim o yüzden birazda tedirginim ya 200₺'yı hak etmezse diye. Bu arada RPG oyunlarını çok severim yapay zeka ve vuruş hissini o yüzden görmezden geliyorum çoğu RPG oyunlarında. Çevremdeki insanlar oyun kaliteli ama 200₺ etmez diyor bazıları eder diyor. Karasız kaldım dediğim gibi.
Alabilirsiniz, evet oyunda hala sorunlar var ama insanlar biraz fazla abartıyor, oyunun en problemli versiyonu PS4 versiyonu ve bu PS4'ün HDD'si yüzünden, eğer bilgisayarının özellikleri iyise ve bir SSD'ye sahipsen oynayabilirsin. (İlla bir kaç bug görüceksin)

Geri
Yukarı