Cyberpunk 2077 alınır mı?

Kesinlikle TR sunucusunda GFN ile oynamayı düşünüyorsan onu bir unut GFN'ye para bile versen Cyberpunk 2077 için 3 4 ssat sıra bekliyorsun, ama internetim 50Mbps'nin üstündeyse direk Avrupa sunucusunda oyna. Mesela ben hiç para vermeden Avrupa sunucusunda istediğim oyuna sıra beklemeden girebiliyorum.

Hocam ben 25 Mbps download 5 Mbps upload 7 ping ile avrupa sunucusunda giriyorum genelde.
Kesinlikle TR sunucusunda GFN ile oynamayı düşünüyorsan onu bir unut GFN'ye para bile versen Cyberpunk 2077 için 3 4 ssat sıra bekliyorsun, ama internetim 50Mbps'nin üstündeyse direk Avrupa sunucusunda oyna. Mesela ben hiç para vermeden Avrupa sunucusunda istediğim oyuna sıra beklemeden girebiliyorum.

Bir de Türkiye sunucularındaki sıra bekleme durumu yeni sunucunun açılmasıyla açözüldü galiba. En son girdiğimde hiç sıra beklemiyordum.

Ben ön siparişte aldım yan, CD project Red en kötü Witcher'ı düşünerek yan hikayelerine önem verdiyse her kuruşuna değer demiştim ama 60 saatin sonunda özen gösterilmiş yan hikayelerin ve ana hikayelerin sonuna geldim, geriye kalan tek şey sürekli aynı şeyleri yap dur tarzıydı bence değmedi gelecek güncellemeler DLC'ler ile denebilir gibi ama bence değmedi.
Edit ekleme: witcher 3 de 160 saatim var witxher 2 de 40 saat witcher 1 de 50 saat. Bunlarla karşılaştırdığımda değmedi ama aynı fiyatta ki çoğu oyunun yerine cyberpunk ı tercih ederim.

Hocam ben 25 Mbps download 5 Mbps upload 7 ping ile Avrupa sunucusunda giriyorum genelde.

Bir de Türkiye sunucularındaki sıra bekleme durumu yeni sunucunun açılmasıyla açözüldü galiba. En son girdiğimde hiç sıra beklemiyordum.

Hocam ben hiç sıra beklemedim şahsen rahatlıkla oynarsın 25 Mbps download ile.

Herkesin bakış açısı farklıdır tabi ama bence bir oyunun alınıp alınmamasındaki en büyük parametre fiyat/eğlenme(tatmin olma) oranı olmalıdır. Oyunu oynarken aldığınız keyifi ödediğiniz paraya kıyaslandığınızda değiyorsa alınabilir. Örneğin popüler bir oyun diye 15 liraya düşse dahi keyif almayacağınız türde bir oyunsa almayın derim. Çünkü insanlar oyunu alıyor oyunu tür olarak sevmiyor ve nedense kendi zevklerine uymadığını belirtmek yerine oyuna suç buluyorlar.

Açık dünyada zayıflıklar var ama Türkçe ve senaryosu güzel, 90 saat oynadım 1 kere oyundan attı, 3 5 Bug'a rastladım ama oynanışı çok etkilemeyen şeyler, Crack'li oynayanlar tabiki hataya denk gelir, Steam'den alıp güncel oynayın çok fazla hata yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı