Cyberpunk 2077 alınır mı?

Sistem almam için üniversiteyi bitirip iş sahibi olmam gerekiyor :) ayrıca bazı serverlar boş o yüzden rahatça 1 saat hakkımı kullanabiliyorum.

Günde 1 saat oynamak için almıyorsujuz umarım? Hem oyuna 200 TL vereceksiniz, hem de oynamak istediğiniz her ay 75 TL vereceksiniz. Bana göre saçma. Aylık bütçeyi verebilirseniz alınabilir gayet fakat sistem alıp oynamanız daha sağlıklı gibi.

RDR 2, Vallhalla, CP77 gibi hype olmuş oyunların Torrent dosyalarının güvenli olacağını mı sanıyorsun kardeşim?
Adamların attığı dosyaların haddi hesabı yok.

2 saat içinde oyun açılmazsa ve iade edersem içimde kalır gibime geliyor.
Geforce NOW ile oynayacağını söyledin. Ben bizzat oynadım o sistemde. Gayet stabildi ama benim internetimden ötürü biraz laglıydı. Ayrıca Steam'e geçerli bir açıklama yapıp iade talebi gönderirsen 2 saatin üzeri oyunları da iade edebiliyorlar.

Abi benim olayım ortak hesap değil. İstesem zaten arkadaşımdan isterim. Dediğim gibi hesabımda olması ve ileride kullanmak için istiyorum. Adı üstüne bu bir oyun.
GeForce NOW ile oynayacağını söyledin. Ben bizzat oynadım o sistemde. Gayet stabildi ama benim internetimden ötürü biraz laglıydı. Ayrıca Steam'e geçerli bir açıklama yapıp iade talebi gönderirsen 2 saatin üzeri oyunları da iade edebiliyorlar.

50Mbps hızda internet var sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum. Çoğu oyunu 900P'de rahat stream ediyor.

Abi benim olayım ortak hesap değil. İstesem zaten arkadaşımdan isterim. Dediğim gibi hesabımda olması ve ileride kullanmak için istiyorum. Adı üstüne bu bir oyun.

50Mbps hızda internet var sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum. Çoğu oyunu 900P'de rahat stream ediyor.
Oyunuyla ilgisi pek yok. Yani CP'de de aynı stream kalitesini alırsın. Ben 35 Mbit internette Avrupa sunucusunda 1080p'de oynayıp bu bahsettiğim sonucu aldım :). Gerisini sen düşün.

Günde 1 saat oynamak için almıyorsujuz umarım? Hem oyuna 200 TL vereceksiniz, hem de oynamak istediğiniz her ay 75 TL vereceksiniz. Bana göre saçma. Aylık bütçeyi verebilirseniz alınabilir gayet fakat sistem alıp oynamanız daha sağlıklı gibi.

Günde 1 saat değil. Günde istediğin kadar oynayabiliyorsun sadece oyunu oynama süren 1 saat. Cıkıp girince gene 1 saat oynuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı