Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayacak mı?

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Sizce Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayabilecek mi? Şahsen benim en çok beklememin sebebi johnny silverhand. Kral ne derse yapacağım. Çevremdeki bazı oyunculardan "bence oyun beklentiyi karşılayamacayak" gibi sözler duyuyorum. Bu da beni endişelendiriyor. Sizce bunu başarabilecekler mi? İnsanları tatmin edip oyun dünyasını salayabilecekler mi? Oyuna GTA 6 gözüyle bakılıyor.

Selam arkadaşlar. Sizce Cyberpunk 2077 beklentiyi karşılayabilecek mi? Şahsen benim en çok beklememin sebebi johnny silverhand. Kral ne derse yapacağım. Çevremdeki bazı oyunculardan "bence oyun beklentiyi karşılayamacayak" gibi sözler duyuyorum. Bu da beni endişelendiriyor. Sizce bunu başarabilecekler mi? İnsanları tatmin edip oyun dünyasını salayabilecekler mi? Oyuna GTA 6 gözüyle bakılıyor.
Patlarsa fena patlar iyiyse efsane olur bekleyip görücez :D

Gereksiz bir beklenti var bence. Herkes GTA olacak diyor ama bu RPG temelli bir oyun. Büyük kitleler bu nasıl oyun diyip bırakacak ve kötüleyecek oyunu.

Karşılayamaz. Çok beklenti var. Onlarda farkında bu durumun sürekli erteliyorlar, yeni bir şeyler getirmeye uğraşıyorlar.Ertelenmesinin sebebi belki beklentiyi düşürmek bile olabilir.

Geri
Yukarı