Cyberpunk 2077 Benchmark Testleri Yayınlandı!

Sırf bu salak olay yüzünden kaç kişi iade etmiştir, cidden lol sana CDPR. Desene performans testi paylaşmayın zaten kitle kırılgan durumda, hadi çıktı akıl edemediler çıkıp bekleyin asıl performans bu halde değil diye bir paylaşım yapsanıza, ben mi öğreteceğim bunları.

Sırf bu salak olay yüzünden kaç kişi iade etmiştir, cidden lol sana CDPR. Desene performans testi paylaşmayın zaten kitle kırılgan durumda, hadi çıktı akıl edemediler çıkıp bekleyin asıl performans bu halde değil diye bir paylaşım yapsanıza, ben mi öğreteceğim bunları.

CD Project'e seni aldıralım dağıt yargını kral.

Ya bu çoğu kişinin aklına gelmiştir ama bence hype düşürüyorlar akıllarınca. Bu test sonuçları ya bilerek yayınlandı ki bu çok daha yüksek bir ihtimal ya da bu oyun balon. Ama optimize gerçekten berbat ise ben bunun bu day patch ile çözüleceğini sanmıyorum çünkü ne alaka bunu anlamadım. Eğer gerçekten day patch sonrası performans uçarsa hype düşürmeye çalıştılar bence. Ama bence çok berbat bir fikir. Millet seni her halükarda topa tutacak. Hmmm garip. Neyse çıktığı gün göreceğiz. Ben gidip oyuna gömülmeden önce biraz daha ders çalışayım. 😀

Hype düşürüp Day One Patch ile toplarlar gibime geliyor benimde.
Neden derseniz herkes deli gibi hype yaptı ve en ufak hatada bile laf edebilirler.
Şuan hype düşünce daha yüzeysel bakıp asıl şeylere odaklanırlar ona göre puan verirler diye düşünmüş olabilirler.

"Ben demiştim" demeyi pek sevmiyorum ama olacağı buydu. Bu kadar beklenilen her oyunda tarihte hep böyle sonuçlandı. Efsaneler sükunetle gelirler. Elbet patch ve Update ile düzeltmeye çalışırlar ama çok artısı olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı