Cyberpunk 2077 Düzelir mi?

No Man's Sky gibi oldu sonu. Ben yine sevdim ama sürekli hata görmek sıkıcı idi.

Defalarca ertelenme sonrası oyuncuların baskısına dayanamayıp çıktı, sonucunda stüdyonun ve oyunun itibarını yok etti. Birkaç yılda düzeltilir lakin oyunun adını şimdiki kadar çok duyamayız.

Buglar elbet düzeltilir de şu yapay zeka olayını ve NPC davranışlarını çözseler iyi olur. Fizik motoru olarak düzeltilme yapılabilir mi acaba? İşte suya ateş etme, yolda birisine çarpınca oluşan fizikler gibi şeyleri söylüyorum. Eğer bunları da düzeltme şansları varsa o zaman tadından yenmez.

Buglar elbet düzeltilir de şu yapay zeka olayını ve NPC davranışlarını çözseler iyi olur. Fizik motoru olarak düzeltilme yapılabilir mi acaba? İşte suya ateş etme, yolda birisine çarpınca oluşan fizikler gibi şeyleri söylüyorum. Eğer bunları da düzeltme şansları varsa o zaman tadından yenmez.
Aynen sokaktaki insanlar fark ettiyseniz hep aynı davranışları yapıyorlar. Biri duvara yaslanmış kızla konuşuyor, biri kızı itekliyor hep aynı davranışlar. O kadar oyunda motor sürerken sert bir şekilde çarptım ve uçtum ama toplasan 10 kere bile yere düşmedim.

Geri
Yukarı