Cyberpunk 2077 Düzelir mi?

Aynen ben ilk oynadığımda da fazla bir bug olmadı. Oynadığım sürece sadece 2 bug oldu. FPS problemi hariç oyun bence gayet iyi
1.2 güncellemesiyle o da gitmiş. Series S'e hala optimize edilmedi oyun. Xbox One versiyonunu açıyor. Konsollarda oynanmaz denen oyunu rahatlıkta bitirdim 30 FPS sabit şekilde. :D

Düzelir. İkinci kez PC de oynadım bu sefer haritanın her yerini gezdim, bütün görevleri yaptım çok fazla bug ile karşılaşmadım. Bu oyunun sevmediğim tarafı NPC ler, bunları elden geçirmeleri lazım GTA yı örnek alarak çünkü ölü gibiler. Bir de şu yan görevleri arttırlamaları lazım harbi az yani bana az geliyor.

Düzelir. İkinci kez PC de oynadım bu sefer haritanın her yerini gezdim, bütün görevleri yaptım çok fazla bug ile karşılaşmadım. Bu oyunun sevmediğim tarafı NPC ler, bunları elden geçirmeleri lazım GTA yı örnek alarak çünkü ölü gibiler. Bir de şu yan görevleri arttırlamaları lazım harbi az yani bana az geliyor.
Aynen onları bitirince iş bitiricilerin görevleri bir süre sonra çok tekrar ediyor. DLC gelene kadar oynamama kararı aldım.

Geri
Yukarı