Cyberpunk 2077 fiyatı düşer mi?

1 Doların 8.23 TL, 1 avronun 9.69 lira olan ülkede Cyberpunk 2077'nin fiyatı düşer mi sorusunu buraya değil de ülkeyi yönetenlere sormak lazım. Adamlar 25 dolara satmış oluyor oyunu. Bence zor düşer.

Yeni nesil oyun fiyatları 70 dolar.

sada.png

Bu noktada oyun 70 dolar bandından çıkabilir. Ön sipariş almak şu an en mantıklısı.
Oyunun çıkmasını beklerseniz çok daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Dolar düşse bile fiyatı 350TL'den aşağıya düşmez.

Dosya Ekleri

• sada.png
    sada.png
    1,5 KB · Görüntüleme: 45
Oyun kesinlikle uzun vadede düşecek özellikle online modu geldikten sonra. Oyun içi satımlardan para kazanmaya yöneleceklerdir. Özel fiyatlandırma ve Türkçe dil desteği ile fiyatını hak eden bir oyun.

Oyun kesinlikle uzun vadede düşecek özellikle online modu geldikten sonra. Oyun içi satımlardan para kazanmaya yöneleceklerdir. Özel fiyatlandırma ve Türkçe dil desteği ile fiyatını hak eden bir oyun.
Açıkçası ekonomi bu durumdayken düşeceğini ben pek düşünmüyorum.

Fiyatının düşmesinden kastım indirime girmesi. Büyük ihtimalle uzun bir süre aynı fiyat kalır.

Bu yorum şaka mı? Dandik 8 Bit oyunlar bile 30 TL'den çıkmıyor. :D

Konuya gelirsek düşmediği gibi yüksele debilir. Mastercard'lar için kampanya var 250 TL'lik oyun alınca 50'sini karta iade ediyorlar. Onunla beraber alabilirsin.

Hocam bu kampanyayı kullandınız mı? 250 tl ve üstü diyor ya Cyberpunk 249 tl. Acaba sepete başka oyun ekleyip alsak o limiti geçsek kampanya geçerli olur mu?

Son düzenleme:
Hayır, oyunu almadım.

Kampanyayı bildirdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Cyberpunk'ın yanına 2, 50 TL'lik bir oyunla sepeti 251, 50 TL yapıp 250'yi geçerek, Steam'den aldım Mastercard bankamatik kartıyla. Herhangi bir kayıt olma durumu yokmuş kampanya koşullarında. 2 hafta sonra 50 TL iade edilir diye umuyorum

Geri
Yukarı