Cyberpunk 2077 için PC vs PS4

selosben

Kilopat
Merhaba, Kasım ayında Cyberpunk 2077 çıkacak ve almak istiyorum. Steam'de 250 TL fakat bilgisayarımda kesin kasacak bu yüzden PS4'te almak daha mantıklı ama 200 TL daha pahalı. Steam'den alıp GeForce Now ile oynamak nasıl olur? Download: 46-48 Mbps.

Geforce Now da The Witcher 3 u bitirmistim 130 saatin uzerinde oynadim baglantim 25 mbit sinirsiz hipernet ve gayet iyiydi, cozunurlugu 1080p degildir belki ama baya piril pirildi laptop ekraninda.Benim de bilgisayarim kaldirmiyordu o yuzden sadece oyunu satin alip bu sekilde oynadim.ben de Ps4 almayi cok dusundum fakat pc hazir sistem daha cazip geldi bir sure sonra kendimi ayarlayip kasa aldim, benim icin ps nin exclusive oyunlari disinda bir esprisi yok ve ileriye donuk daha maliyetli gibi geliyor, bunun yaninda oyunlarina mod,dil destegi vb. gibi degisikliklerde kolay kolay yapilamamasi benim icin PC tarafini daha cazip yapiyor.

Geforenow'dan Watch Dogs 2'yi denedim kasma olmadı, çok az bazı zamanlar takılma oldu fakat görüntüde farkedilir bir bozulma var yani 1080P ama en düşük ayarlarında düşüğü gibi geliyor. Devam etsem Watch Dogs için sıkıntı olmazdı ama Cyberpunk için kesinlikle olur gibi geliyor. O grafiklerde eksilme görmek üzücü olur.

RDR2'de akıcı oynatan PS4 Cyberpunk'ta kasar mı?
Akıcı mı? Akıcı mı? Hahahahahahaha.

Ben herhangi bir kasabaya girdiğimde konsol daha 30FPS tutmakta zorlanıyorsa buna akıcı denilmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Digital Foundry son noktayı koydu.

İnternetin muhteşem, bence oyunu Steam'den satın alıp GeForce Now üzerinden oyna. Sırf bu oyun için PS4 almaya değmez artık.

Akıcı mı? Akıcı mı? Hahahahahahaha.

Ben herhangi bir kasabaya girdiğimde konsol daha 30FPS tutmakta zorlanıyorsa buna akıcı denilmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Digital Foundry son noktayı koydu.

İnternetin muhteşem, bence oyunu Steam'den satın alıp GeForce Now üzerinden oyna. Sırf bu oyun için PS4 almaya değmez artık.
Açıkçası oynanıyor güzel ama akıcı değil pek. Saint mi ne o adama giderken çok kasıyor ama ben önemsemiyorum 😂

Geri
Yukarı