Cyberpunk 2077 ilk 5 saat özeti

NPC'ler Tamamen süs olsun, şehri dolu gibi göstersin diye konulmuş. Kalas gibiler. Vuruyorsun yere çömelip ellerini başlarının üstüne koyuyorlar. Sokak ortasında silah sıkıyorsun yine aynı. Etrafındaki bütün NPC'ler yere çömelip kilitleniyor. Şehir hiç yaşıyormuş gibi hissettirmiyor açıkçası. Araba sürmek hiç zevkli değil. Çok şükür fast travel noktaları varda araba sürmeye katlanmak zorunda kalmıyoruz. Şehir trafiği çok ruhsuz olduğu için arabayla bir yerden bir yere gitmek zevkli değil. Bunlar benim görüşlerim tabi. Oyun bu sonuçta. Herkese hitap edecek hali yok. 20 Saat civarı oynadım ve gözlemlerim bu şekilde. Hikayesi oyunu oynatıyor. Onda da buglar yüzünden aynı görevi birden fazla kez yaptığım oldu. Bug konusunu çok takmıyorum ama hikaye ilerleyişini etkileyen buglar kabul edilebilir türden değil. Oyun zevkini baltalayacak tarzda buglar var.

Açık dünyada yapılacak şeyler dediğin nedir tam olarak? Yan görevler mi? Şehir bana çok ölü hissettirdiği için hiç gezip dolaşmadım. Yan görev tarzı aralara sıkıştırılmış şeylere göz atmadım. Tamamen hikaye odaklı oynuyorum.
Yan görevler bu oyunun en iyi olduğu nokta, diğer ubisoft oyunlarınki gibi dandirik yan görevler yok. Çoğu çok kaliteli ve ana hikayeyi bile değiştirebiliyor. Ama diğer dediğin çoğu şeye katılıyorum, npc'ler çok salak ve bu şehrin gerçekçiliğini elinden alıyor. Buglarda öyle. Ben şahsen araba veya motor sürmeyi sevdim

Avrupa'nın en büyük oyun şirketlerinden dediğiniz adamlar sadece Witcher oyununu çıkarttı ve Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu yapmak için çok acemiler. Zaten oyunun ilk sürümünden pek bir şey ümit beklememek lazım, Türkçe yamada bile sıkıntı var.

O zaman bu kadar allayıp pullamayacaklardı.

Avrupanın en büyük oyun şirketlerinden dediğiniz adamlar sadece Witcher oyununu çıkarttı ve Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu yapmak için çok acemiler. Zaten oyunun ilk sürümünden pek bir şey ümit beklememek lazım, Türkçe yamada bile sıkıntı var.

Anlamadım? Videoyu izleyip sadece o videoya göre mi yorum yapıyorsunuz? Dostum sıkıntın mı var daha ne kadar anlatayım? Oyunda hatalar olduğunu, ilk etapta normal olacağını, PS4 grafiklerinin de iyi olmadığını kaç defa dile getirdim ve sen illa bunu abartıyorsun. Gelmişsin bana cahil muamelesi yapıyorsun. Oynama bilader o zaman sevmiyorsan tamam mı? Hangi oyun hatasız, hangi oyunda bug yok? GTA5'i mi göstereceksin bana kanıt olarak? GTA5 7 yıldır var ve bug ları düzeltilmesi gayet normal bir şey. Gelip burda bana tatava yapma.

Kankacım oyunda 1 saat konuşma yeri var, bildiğin 1 saat.
Sistem olarak yüksekte rahat oynayabiliyor gözüküyorum.
Oyun FPS değildir ifadesi gerçekten yanlış.
FPS alamadığın oyundan zevk alamazsın, oyun=zevk almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı