Cyberpunk 2077 ilk 5 saat özeti

Oyunun 7 yıldır üzerinde çalıştıklarını biliyorum ve videoyu da izlemeyeceğim. O kadar çizim yapmak, diyalog girmek, sahne, araç, model, karakter tasarlamak kolay mı zannediyorsunuz? İstesem buradan insan bile çizemeyecek çıkar. 7 yıldır çalışılsa bile kolay değil. @Blera

Kimse zaten bundan iyisi ben tek yaparım ya da oyun yapmak çok kolay demiyor, yapma şansı da yok zaten. Ancak şu anda Avrupa'nın en değerli oyun şirketinden bahsediyoruz. Artık belli bir çalışan kapasitesinde ve güçteler. Düzgün bir şekilde çıkarmak, çıkaramıyorlarsa da bunu açık ve net bir şekilde "biz bunu beceremedik düzeltmeye çalışacağız gelecekte alın" diyerek ifade etmeleri lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sen ne demek istediğimi anlamamışsın belki bu abimiz anlatırsa anlarsın.
İlik Mox'u ne yapmışlar agzı yüzü kaymış :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sen ne demek istediğimi anlamamışsın belki bu abimiz anlatırsa anlarsın.
Videoyu izledim ve biliyorum.

Kimse zaten bundan iyisi ben tek yaparım ya da oyun yapmak çok kolay demiyor, yapma şansı da yok zaten. Ancak şu anda Avrupa'nın en değerli oyun şirketinden bahsediyoruz. Artık belli bir çalışan kapasitesinde ve güçteler. Düzgün bir şekilde çıkarmak, çıkaramıyorlarsa da bunu açık ve net bir şekilde "biz bunu beceremedik düzeltmeye çalışacağız gelecekte alın" diyerek ifade etmeleri lazım.
Avrupanın en büyük oyun şirketlerinden dediğiniz adamlar sadece Witcher oyununu çıkarttı ve Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu yapmak için çok acemiler. Zaten oyunun ilk sürümünden pek bir şey ümit beklememek lazım, Türkçe yamada bile sıkıntı var.
O zaman iyi izlememişsin.
Anlamadım? Videoyu izleyip sadece o videoya göre mi yorum yapıyorsunuz? Dostum sıkıntın mı var daha ne kadar anlatayım? Oyunda hatalar olduğunu, ilk etapta normal olacağını, PS4 grafiklerinin de iyi olmadığını kaç defa dile getirdim ve sen illa bunu abartıyorsun. Gelmişsin bana cahil muamelesi yapıyorsun. Oynama bilader o zaman sevmiyorsan tamam mı? Hangi oyun hatasız, hangi oyunda bug yok? GTA5'i mi göstereceksin bana kanıt olarak? GTA5 7 yıldır var ve bug ları düzeltilmesi gayet normal bir şey. Gelip burda bana tatava yapma.

Avrupa'nın en büyük oyun şirketlerinden dediğiniz adamlar sadece Witcher oyununu çıkarttı ve Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu yapmak için çok acemiler. Zaten oyunun ilk sürümünden pek bir şey ümit beklememek lazım, Türkçe yamada bile sıkıntı var.

O zaman insanları fuarlarda e3'lerde bu kadar hypelamayacaklardı acemilerse.

Avrupanın en büyük oyun şirketlerinden dediğiniz adamlar sadece Witcher oyununu çıkarttı ve Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu yapmak için çok acemiler. Zaten oyunun ilk sürümünden pek bir şey ümit beklememek lazım, Türkçe yamada bile sıkıntı var.

Anlamadım? Videoyu izleyip sadece o videoya göre mi yorum yapıyorsunuz? Dostum sıkıntın mı var daha ne kadar anlatayım? Oyunda hatalar olduğunu, ilk etapta normal olacağını, PS4 grafiklerinin de iyi olmadığını kaç defa dile getirdim ve sen illa bunu abartıyorsun. Gelmişsin bana cahil muamelesi yapıyorsun. Oynama bilader o zaman sevmiyorsan tamam mı? Hangi oyun hatasız, hangi oyunda bug yok? GTA5'i mi göstereceksin bana kanıt olarak? GTA5 7 yıldır var ve bug ları düzeltilmesi gayet normal bir şey. Gelip burda bana tatava yapma.
Oyunun yayın zamanında bug olması normaldir ama bu kadar bozuk olması da normal değil. Cidden şaşırtıcı derecede bug var bu oyunda, bitirmeden yayınlamışlar çok belli. Bu oyunun en az 1 yıl daha ertelenmesi gerekiyordu.

Ben seviyorum veya sevmiyorum demedim zaten. Ben sadece konsol tarafında aşırı sıkıntı var dedim ve bu kadar kötü çıkacaksa çıkartmasınlar daha iyi. (Oyunun kötü olduğunu düşünmüyorum.)

Neden, açık dünyada yapabileceğiniz tonla şey var GTA'dan geri kalan bir yer göremiyorum ben.
NPC'ler Tamamen süs olsun, şehri dolu gibi göstersin diye konulmuş. Kalas gibiler. Vuruyorsun yere çömelip ellerini başlarının üstüne koyuyorlar. Sokak ortasında silah sıkıyorsun yine aynı. Etrafındaki bütün NPC'ler yere çömelip kilitleniyor. Şehir hiç yaşıyormuş gibi hissettirmiyor açıkçası. Araba sürmek hiç zevkli değil. Çok şükür fast travel noktaları varda araba sürmeye katlanmak zorunda kalmıyoruz. Şehir trafiği çok ruhsuz olduğu için arabayla bir yerden bir yere gitmek zevkli değil. Bunlar benim görüşlerim tabi. Oyun bu sonuçta. Herkese hitap edecek hali yok. 20 Saat civarı oynadım ve gözlemlerim bu şekilde. Hikayesi oyunu oynatıyor. Onda da buglar yüzünden aynı görevi birden fazla kez yaptığım oldu. Bug konusunu çok takmıyorum ama hikaye ilerleyişini etkileyen buglar kabul edilebilir türden değil. Oyun zevkini baltalayacak tarzda buglar var.

Açık dünyada yapılacak şeyler dediğin nedir tam olarak? Yan görevler mi? Şehir bana çok ölü hissettirdiği için hiç gezip dolaşmadım. Yan görev tarzı aralara sıkıştırılmış şeylere göz atmadım. Tamamen hikaye odaklı oynuyorum.

Geri
Yukarı