Sürprizbozan Cyberpunk 2077 incelemesi!

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Cyberpunk tam anlamıyla müthişti. Özellikle oyunun sonu sondaki o müzikler size hissettirdiği duygu mükemmeldi hepsine tek tek deyiniceğim.

Hikayeden başlayalım.

Hikayemiz V adlı ana karakterimizin yaşayan bir efsane olmak için ufak ufak paralı askerliğe atılmasıyla başlıyor. Dexterdan ve evelynden aldığımız görev bir biyoçip ele geçirmek. Alırken bazı sorunları çıkıyor ana karakter çipi kendine takıyor. Tabi ondan önce şirkette kıyamet koptuğu için dexterda ne yaptınız ben size belli etmeyin kendinizi dedim şimdi hepimiz öldük diye çıkışta bulunuyor sinirleniyor ve ana karakterimizin kafasına sıkıyor. Ana karakterimiz bu çip sayesinde kurtuluyor ama çipin bir sıkıntısı var. Çip bizim ana karakteri yavaşça öldürüyor. Sonrada öğreniyoruz ki bu çipin içinde johny silverhandin benliği var. Hani şu bizim bildiğimiz Keanu Reeves. Bu adamda oyunda eski yılların rock yıldızı ve aynı zamanda birisini öldürmek için bi ton kişinin ölümüne sebep olmuş kendince haklı sebepleri olan bi terörist. Bizde ana karakter ve Johny Silverhandle beraber çipi yani Johny Silverhandin benliğini ana karakterimiz V den çıkarmaya çalışıyoruz. Tabi bu o kadar kolay değil. Hikayenin kısa özeti bu.

Şimdi gelelim oynanışa öncelikle fps bakış açısı oyuna gayet iyi olmuş. Şimdi düşününce TPS bakış açısıyla bi Cyberpunk düşünemiyorum. Silah kontrolleri biraz sıkıntılı birazda zor ama o kadarda kötü değil bu arada pompalılar dürbünlü silahlar gayet iyi tabancalar için konuşuyorum. Vuruş hissi gayet güzel ilklerde tabancaların vuruş hissi çok tatmin etmeyebilir ama biraz ilerledikten sonra alacağınız silahlar gayet tatmin edici bi vuruş hissi sağlıyorlar. Araba kullanımını şahsen ben beğendim. Bazı kişiler beğenmemiş ama sanırım beklentiler farklıydı bu konuda. Benim beklentim gelecekte geçtiği için rahat hızlı birazda ağırlı hissedilen arabalardı ve o hissi de gayet net aldım. Arabadayken genelde TPS bakış açısıyla oynadım FPS bakış açısını pek kullanmadım. Tamam FPS de araba içleri gayet iyi gözüküyor ama kontrolleri bi tık daha zor gibime geldi.

Oyunda karakterler gayet samimi dizayn edilmiş. Karakterle konuşmaktan zevk aldım. Özellikle Johnyle ana karakterimiz V nin atışmaları çok komikti. Bunun dışında oyunda belirli karakterlerle ilişkide kurabiliyorsun ve evet o tahmin ettiğiniz şeyi de yapabiliyorsunuz. Açık dünyada her türden insan var. Mesela oyunda çok sevdiğim bi karakter ne kadar güzel dediğim bi karakter cinsiyet değiştirmiş biriymiş. Yan görevler baya baya çok ana görevlerden de fazla her türden yan görev ve kısa süreli yan görevler var ve bu yan görevleri cidden taktir ettim. Diğer oyunlardaki gibi baştan sağma yan görevler değil. Hepsini bi kurgusu bi olayı bi bağlantısı bi ilginçliği var. Mesela bi yan görev cidden ilgimi çekmişti. Okumak isteyen okusun spoiler başlığının içine alacağım.

Bi görevde arabamızı garajdan almaya giderken bi araba bize düt düt o...... ç..... diye bağırarak arabamızın içinden geçiyor. Sonra bunun Delamain şirketinin(yanlış söylediysem düzeltin) bi arabasının yaptığı öğreniyoruz. Bu şirkette işte bildiğimiz konuşan arabalar üretiyor. Yani konuşan dediğim arabanın içine bi yazılım yüklüyorlar o yazılım bi insan gibi sizle konuşup istediklerini yapıyor. Arabamıza çarpan şirkete gidiyoruz durumu anlatıyoruz. Tabi yine o yazılıma anlatıyoruz. O da ne olduğunu çözemedim ama yazılımdaki arabalarımız böyle sorunlar çıkarmaya başladı ve sinyallerini kaybettim onları bulabilirsen kaşılığını ödeyeceğiz diyorlar. Bizde kabul edip işe koyuluyoruz. Bizim arabaya çarpan yazılımlı aracı bulup sinyalini tekrar Delamain şirketine veriyoruz. Sonra bir diğerine gidiyoruz. Bu sefer araba yani yazılımla bağlantıya geçiyoruz ve bize herşeyden sıkıldığını intihar edeceğini söylüyor. Araba söylüyor bunu tam arabayla uçurumdan atlarken vazgeçiriyoruz konuşarak. Daha böyle 7 8 tane araba vardı. Hepsini anlatmayacağım ama görev çok ilginç ve eğlenceliydi.Yaklaşık 1.5 saatimi bu göreve harcadım.

Gelelim oyunun sonuna oyunun sonu müthişti inanılmazdı tüylerim diken diken oldu. Oyunda toplam 6 son var. 3 adet sonu denedim diğer 3 sonu deneyemedim. Şimdi size denediklerimi söyleyeceğim yine spoiler ekleyeceğim isteyen okuyabilir.

1. SON Artık ihtimaller azalırken sonucunu bilmediğiniz için herşeye adam gibi son verip kafanıza sıkıyorsunuz. Bunun sonucunda Johnyninde kafasına sıkmış oluyorsunuz.

2.SON Yaşamak için Arasaka şirketiyle anlaşma yapıyoruz. İstediklerini yaptıktan sonra biyoçipi çıkarıyorlar. Çıkardıktan sonra test yapıyorlar ama test bi türlü bitmiyor. Günlerce aynı testi yapıp duruyoruz. Artık delirme durumuna geliyoruz etrafı yıkıyoruz. En sonunda biri gelip bize bi anlaşma sunuyor.Biyoçipi çıkardık ama büyük bi hasar oluştu. Hala düzeltebiliriz diyor ve bize 2 anlaşma sunuyor. Ya şunu imzala tedaviye başlayalım yada dünyaya geri git kış gelmeden öl. İşte bu seçim iki sona kapı açıyor. Yaşamayı seçip anlaşmayı kabul ederseniz oyuna geliyorsunuz ve sizi tedavi diye öldürüyorlar.Bu sondan sonra bitiş ekranında size sevdiklerinizden gelen mesajlar gösteriyorlar. Tabi onlar öldüğünüzden habersiz. İşte hal hatır soruyorlar. Night City nin efsanesi diyorlar. Bi ara uğra hiç görüşemiyoruz. Önceden aramızda olan acı olaylardan bahsediliyor ve o sırada sanki kendiniz ölmüşte sevdikleriniz geride bırakmış gibi hissediyorsunuz. İçinizde burukluk oluşuyor. Böyle anlattığıma bakmayın bu son anlatımıyla gösterimiyle müzikleriyle muhteşem bi his uyandırıyor sanki herşeyi kendiniz yaşıyormuşsunuz gibi.

3.SON Yine o anlaşma sunuluyor. Bu sefer 2.yi yani kısa bi süre sonra ölmek uğruna dünyaya dönmeyi seçiyorsunuz. Uzay mekiğinden dünyaya uzaktan bakıyorsunuz. Öyle bitiyor onu pek anlamadım.

Cyberpunk hikayesiyle karakterleriyle oynanışıyla çeşitliliğiyle yan görevleriyle cidden muhteşem bi oyun uzun zamandır bu kadar sevdiğim bi oyun olmamıştı. Oyundan çıkamadım resmen. Şuanda da bi boşluk hissi oluştu. Oyun bitince keşke şunu seçmeyeydim bak sonucu ne oldu diye içimden geçirdim.

Onun dışında herkes optimizasyon kötü diyor. Tamam çok iyi değil ama vasatta değil. RX580 le high ayarlarda 45 50 fps arası oynadım. Buglar var evet ona bişey diyemem. Benim hiç oyundan çıkmamı gerektiricek bi bug çıkmadı karşıma. O yüzden bugları önemsemedim zaten çoktan bugla karşılaşmadım.

Forumda oyuna rezalet diyen vasat diyen kişiler bi hayli fazla. Tamam oyunu oynamışsındır bitirmişsindir oyunu hikayeyi beğenmemişsindir hiçbirşeyi beğenmemişsindir vasat de ama oynamadan optimizasyon biraz sıkıntılı buglar var diye vasat denmemesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bak abartmıyorum oyuna vasat diyenlerin mesajlarına bi bakın yüzde 80 nin yazdığı şey şu oyun kötü vasatında altında rezalet optimizasyon kötü buglar çok. Bu mu yani oyuna vasat rezalet demenin sebebi sadece buglar ve optimizasyon mu ? Madem vasat diyorsun oyun herşeyiyle kötü olması lazım. Ayrıca şundan eminim ki oyuna vasat diyenlerin büyük çoğunluğu oyunu oynamamış insanlar. Optimizasyonu kötü diye buglar var diye veya kendisi oynayamıyor diye koca oyuna vasat diyebiliyor. Şuana kadar oyun hakkında 2 inceleme gördüm bu da bunu kanıtladı nerdeyse.

Açılan iki konudan bi tanesinin başlığı Cyberpunk 2077 balon rezalet oyun birçok kişi tarafından eleştirildi. Adam oyun çıktığı gün incelemesini yapıp buglarda ve optimizasyondan oyunu rezalet vasat yapıp hikayenin kötü oynanışın kötü olduğunu önceden görüp oyuna böyle şeyler yazmış cidden ileri görüşlülüğünü tebrik ediyorum arkadaşın.

Bir diğer konuda da 1.5 saat oynayıp oyuna vasat diyen arkadaş bi inceleme yapmış bakın inceleme diyorum. İnceleme benim gözümde oyunu tamamıyla oynamış kişilerin yaptığı bi analizi yazıya dökmesi. 1.5 saat sen ne oynadında ne gördünde incelemesini yapıyorsun. Bende aynı oyunu oynadım ilk 1.5 saat zaten size oyunu öğretiyor. Bakın insanların oyun hakkında kötü inceleme yapmasına karşı değilim. Oyunu TAMAMIYLA oynayıp hala beğenmediysen incelemeni yapıp oyuna vasat veya güzel diyebilirsin. Dediğim gibi bu oyuna vasat diyenlerin çoğunluğu BENCE oyunu oynamamış insanlar. Çünkü biride oyun hikaye yada çeşitlilik vs. yönünden çok kötü dememiş. Hepsinin dediği tek şey oyun vasat çünkü optimizasyon kötü buglar çok.

Benden bu kadar bu kişisel kendi görüşlerimdi. Herkes böyle düşünmek zorunda değil.

He bu arada o herkesin çıkmadan gözlerini alamadığı (bende bunlara dahilim) JUDY karakteriyle oyun sevgili olup ilişkiye girebiliyorsunuz.Kötü yanı ise karakter lezbiyen olduğu için tek olasılık kız bir V yle ilişkiye giriyor. Erkek bi karakter oluşturduysanız. Judyle uğraşmayın Panami deneyin.

Ben 2. son ile bitirmeye karar vermiştim 16 saat sürmüş speedrun gibi oynamışım gibi geliyor ama çok sakin oynamıştım aslında bir diyaloğu bile atlamadım :).
Evet hikayesi biraz kısaydı. Olaylar yan görevde bitiyor. Çok güzel ve çok uzunlar. Yap yap bitmiyor.

Hocam oyun gerçekten bitmiyor. Yan görevlerde bile hikaye var. Ve yan görevler tekrar etmiyor. Gerçekten iyi yapmışlar oyunu.
Evet incelemede de bahsettim zaten. Çok güzellerdi tekrar etmiyorlar ve her birinin detaylı kurgusu vardı. Muhteşem hazırlanmış bi yan görevi örnek verdim bende incelemede.

Cyberpunk tam anlamıyla müthişti. Özellikle oyunun sonu sondaki o müzikler size hissettirdiği duygu mükemmeldi hepsine tek tek deyiniceğim.

Hikayeden başlayalım.

Hikayemiz v adlı ana karakterimizin yaşayan bir efsane olmak için ufak ufak paralı askerliğe atılmasıyla başlıyor. Dexterdan ve evelynden aldığımız görev bir biyoçip ele geçirmek. Alırken bazı sorunları çıkıyor ana karakter çipi kendine takıyor. Tabi ondan önce şirkette kıyamet koptuğu için dexterda ne yaptınız ben size belli etmeyin kendinizi dedim şimdi hepimiz öldük diye çıkışta bulunuyor sinirleniyor ve ana karakterimizin kafasına sıkıyor. Ana karakterimiz bu çip sayesinde kurtuluyor ama çipin bir sıkıntısı var. Çip bizim ana karakteri yavaşça öldürüyor. Sonrada öğreniyoruz ki bu çipin içinde johny silverhandin benliği var. Hani şu bizim bildiğimiz Keanu Reeves. Bu adamda oyunda eski yılların rock yıldızı ve aynı zamanda birisini öldürmek için bir ton kişinin ölümüne sebep olmuş kendince haklı sebepleri olan bir terörist. Bizde ana karakter ve johny silverhandle beraber çipi yani johny silverhandin benliğini ana karakterimiz vden çıkarmaya çalışıyoruz. Tabi bu o kadar kolay değil. Hikayenin kısa özeti bu.

Şimdi gelelim oynanışa öncelikle FPS bakış açısı oyuna gayet iyi olmuş. Şimdi düşününce TPS bakış açısıyla bir Cyberpunk düşünemiyorum. Silah kontrolleri biraz sıkıntılı birazda zor ama o kadar da kötü değil bu arada pompalılar dürbünlü silahlar gayet iyi tabancalar için konuşuyorum. Vuruş hissi gayet güzel ilklerde tabancaların vuruş hissi çok tatmin etmeyebilir ama biraz ilerledikten sonra alacağınız silahlar gayet tatmin edici bir vuruş hissi sağlıyorlar. Araba kullanımını şahsen ben beğendim. Bazı kişiler beğenmemiş ama sanırım beklentiler farklıydı bu konuda. Benim beklentim gelecekte geçtiği için rahat hızlı birazda ağırlı hissedilen arabalardı ve o hissi de gayet net aldım. Arabadayken genelde TPS bakış açısıyla oynadım FPS bakış açısını pek kullanmadım. Tamam FPS'de araba içleri gayet iyi gözüküyor ama kontrolleri bir tık daha zor gibime geldi.

Oyunda karakterler gayet samimi dizayn edilmiş. Karakterle konuşmaktan zevk aldım. Özellikle johnyle ana karakterimiz vnin atışmaları çok komikti. Bunun dışında oyunda belirli karakterlerle ilişkide kurabiliyorsun ve evet o tahmin ettiğiniz şeyi de yapabiliyorsunuz. Açık dünyada her türden insan var. Mesela oyunda çok sevdiğim bir karakter ne kadar güzel dediğim bir karakter cinsiyet değiştirmiş biriymiş. Yan görevler bayağı bayağı çok ana görevlerden de fazla her türden yan görev ve kısa süreli yan görevler var ve bu yan görevleri cidden taktir ettim. Diğer oyunlardaki gibi baştan sağma yan görevler değil. Hepsini bir kurgusu bir olayı bir bağlantısı bir ilginçliği var. Mesela bir yan görev cidden ilgimi çekmişti. Okumak isteyen okusun spoiler başlığının içine alacağım.

bir görevde arabamızı garajdan almaya giderken bir araba bize düt düt o... C... Diye bağırarak arabamızın içinden geçiyor. Sonra bunun delamain şirketinin(yanlış söylediysem düzeltin) bir arabasının yaptığı öğreniyoruz. Bu şirkette işte bildiğimiz konuşan arabalar üretiyor. Yani konuşan dediğim arabanın içine bir yazılım yüklüyorlar o yazılım bir insan gibi sizle konuşup istediklerini yapıyor. Arabamıza çarpan şirkete gidiyoruz durumu anlatıyoruz. Tabi yine o yazılıma anlatıyoruz. O da ne olduğunu çözemedim ama yazılımdaki arabalarımız böyle sorunlar çıkarmaya başladı ve sinyallerini kaybettim onları bulabilirsen kaşılığını ödeyeceğiz diyorlar. Bizde kabul edip işe koyuluyoruz. Bizim arabaya çarpan yazılımlı aracı bulup sinyalini tekrar delamain şirketine veriyoruz. Sonra bir diğerine gidiyoruz. Bu sefer araba yani yazılımla bağlantıya geçiyoruz ve bize her şeyden sıkıldığını intihar edeceğini söylüyor. Araba söylüyor bunu tam arabayla uçurumdan atlarken vazgeçiriyoruz konuşarak. Daha böyle 7 8 tane araba vardı. Hepsini anlatmayacağım ama görev çok ilginç ve eğlenceliydi. Yaklaşık 1.5 saatimi bu göreve harcadım.

Gelelim oyunun sonuna oyunun sonu müthişti inanılmazdı tüylerim diken diken oldu. Oyunda toplam 6 son var. 3 adet sonu denedim diğer 3 sonu deneyemedim. Şimdi size denediklerimi söyleyeceğim yine spoiler ekleyeceğim isteyen okuyabilir.

1. son artık ihtimaller azalırken sonucunu bilmediğiniz için her şeye adam gibi son verip kafanıza sıkıyorsunuz. Bunun sonucunda johnyninde kafasına sıkmış oluyorsunuz.

2.son yaşamak için arasaka şirketiyle anlaşma yapıyoruz. İstediklerini yaptıktan sonra biyoçipi çıkarıyorlar. Çıkardıktan sonra test yapıyorlar ama test bir türlü bitmiyor. Günlerce aynı testi yapıp duruyoruz. Artık delirme durumuna geliyoruz etrafı yıkıyoruz. En sonunda biri gelip bize bir anlaşma sunuyor. Biyoçipi çıkardık ama büyük bir hasar oluştu. Hala düzeltebiliriz diyor ve bize 2 anlaşma sunuyor. Ya şunu imzala tedaviye başlayalım ya da dünyaya geri git kış gelmeden öl. İşte bu seçim iki sona kapı açıyor. Yaşamayı seçip anlaşmayı kabul ederseniz oyuna geliyorsunuz ve sizi tedavi diye öldürüyorlar. Bu sondan sonra bitiş ekranında size sevdiklerinizden gelen mesajlar gösteriyorlar. Tabi onlar öldüğünüzden habersiz. İşte hal hatır soruyorlar. Night City'nin efsanesi diyorlar. Bir ara uğra hiç görüşemiyoruz. Önceden aramızda olan acı olaylardan bahsediliyor ve o sırada sanki kendiniz ölmüşte sevdikleriniz geride bırakmış gibi hissediyorsunuz. İçinizde burukluk oluşuyor. Böyle anlattığıma bakmayın bu son anlatımıyla gösterimiyle müzikleriyle muhteşem bir his uyandırıyor sanki her şeyi kendiniz yaşıyormuşsunuz gibi.

3.son yine o anlaşma sunuluyor. Bu sefer 2.yi yani kısa bir süre sonra ölmek uğruna dünyaya dönmeyi seçiyorsunuz. Uzay mekiğinden dünyaya uzaktan bakıyorsunuz. Öyle bitiyor onu pek anlamadım.

Cyberpunk hikayesiyle karakterleriyle oynanışıyla çeşitliliğiyle yan görevleriyle cidden muhteşem bir oyun uzun zamandır bu kadar sevdiğim bir oyun olmamıştı. Oyundan çıkamadım resmen. Şu anda da bir boşluk hissi oluştu. Oyun bitince keşke şunu seçmeyeydim bak sonucu ne oldu diye içimden geçirdim.

Onun dışında herkes optimizasyon kötü diyor. Tamam çok iyi değil ama vasatta değil. RX580 le High ayarlarda 45 50 FPS arası oynadım. Buglar var evet ona bir şey diyemem. Benim hiç oyundan çıkmamı gerektirecek bir bug çıkmadı karşıma. O yüzden bugları önemsemedim zaten çoktan bugla karşılaşmadım.

Forumda oyuna rezalet diyen vasat diyen kişiler bir hayli fazla. Tamam oyunu oynamışsındır bitirmişsindir oyunu hikayeyi beğenmemişsindir hiçbirşeyi beğenmemişsindir vasat de ama oynamadan optimizasyon biraz sıkıntılı buglar var diye vasat denmemesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bak abartmıyorum oyuna vasat diyenlerin mesajlarına bir bakın yüzde 80'nin yazdığı şey şu oyun kötü vasatında altında rezalet optimizasyon kötü buglar çok. Bu mu yani oyuna vasat rezalet demenin sebebi sadece buglar ve optimizasyon mu? Madem vasat diyorsun oyun her şeyiyle kötü olması lazım. Ayrıca şundan eminim ki oyuna vasat diyenlerin büyük çoğunluğu oyunu oynamamış insanlar. Optimizasyonu kötü diye buglar var diye veya kendisi oynayamıyor diye koca oyuna vasat diyebiliyor. Şuana kadar oyun hakkında 2 inceleme gördüm bu da bunu kanıtladı neredeyse.

Açılan iki konudan bir tanesinin başlığı Cyberpunk 2077 balon rezalet oyun birçok kişi tarafından eleştirildi. Adam oyun çıktığı gün incelemesini yapıp buglarda ve optimizasyondan oyunu rezalet vasat yapıp hikayenin kötü oynanışın kötü olduğunu önceden görüp oyuna böyle şeyler yazmış cidden ileri görüşlülüğünü tebrik ediyorum arkadaşın.

Bir diğer konuda da 1.5 saat oynayıp oyuna vasat diyen arkadaş bir inceleme yapmış bakın inceleme diyorum. İnceleme benim gözümde oyunu tamamıyla oynamış kişilerin yaptığı bir analizi yazıya dökmesi. 1.5 saat sen ne oynadında ne gördünde incelemesini yapıyorsun. Bende aynı oyunu oynadım ilk 1.5 saat zaten size oyunu öğretiyor. Bakın insanların oyun hakkında kötü inceleme yapmasına karşı değilim. Oyunu tamamıyla oynayıp hala beğenmediysen incelemeni yapıp oyuna vasat veya güzel diyebilirsin. Dediğim gibi bu oyuna vasat diyenlerin çoğunluğu bence oyunu oynamamış insanlar. Çünkü biride oyun hikaye ya da çeşitlilik vs. yönünden çok kötü dememiş. Hepsinin dediği tek şey oyun vasat çünkü optimizasyon kötü buglar çok.

Benden bu kadar bu kişisel kendi görüşlerimdi. Herkes böyle düşünmek zorunda değil.

He bu arada o herkesin çıkmadan gözlerini alamadığı (bende bunlara dahilim) judy karakteriyle oyun sevgili olup ilişkiye girebiliyorsunuz. Kötü yanı ise karakter lezbiyen olduğu için tek olasılık kız bir vyle ilişkiye giriyor. Erkek bir karakter oluşturduysanız. Judyle uğraşmayın panami deneyin.

Harika inceleme hepsine katılıyorum. Tek hoşnutsuzluğum kısa sürmesi ana hikayenin. Uzun zamandır beklediğim ve oynadığım en iyi oyundu.
Benim bitirdiğim sonda v şehir efsanesi olup afterlife patronu zengin biri oluyordu ve o uzaydaki arasaka üssüne doğru yola çıkıyordu.

Oyun gerçekten sağlam ve potansiyeli aşırı yüksek. Zamanla her şey yerine oturunca çok daha keyifli olacaktır benim bitirdiğim sonda:

Rogue öldü johnny V'nin bedenine geçti ve v Alt'ın parçası oldu Johnny'nin sonda yaptığı güzel konuşmalar vardı bayağı etkiledi beni. Sanırım en üzücü son buydu.

Yan görev kasıyorum kollarıma bıçakları taktım ek iş yapıyorum baya eğlenceli. Oyun kesinlikle ana görevler hemen bitirilerek oynanmamalı yan görevler aşırı zevkli ve hikaye bitmeden o özellikleri toplamak baya güzel olacaktır. Şu an Johnny'nin porschesini kazanmaya çalışıyorum ancak hangi görev bulamadım.

Harika inceleme hepsine katılıyorum. Tek hoşnutsuzluğum kısa sürmesi ana hikayenin. Uzun zamandır beklediğim ve oynadığım en iyi oyundu.
Benim bitirdiğim sonda v şehir efsanesi olup afterlife patronu zengin biri oluyordu ve o uzaydaki arasaka üssüne doğru yola çıkıyordu.
Benim sonum böyle değildi kıskandım şuan.😄
Oyun gerçekten sağlam ve potansiyeli aşırı yüksek. Zamanla her şey yerine oturunca çok daha keyifli olacaktır benim bitirdiğim sonda:

Rogue öldü johnny V'nin bedenine geçti ve v Alt'ın parçası oldu Johnny'nin sonda yaptığı güzel konuşmalar vardı bayağı etkiledi beni. Sanırım en üzücü son buydu.

Yan görev kasıyorum kollarıma bıçakları taktım ek iş yapıyorum baya eğlenceli. Oyun kesinlikle ana görevler hemen bitirilerek oynanmamalı yan görevler aşırı zevkli ve hikaye bitmeden o özellikleri toplamak baya güzel olacaktır. Şu an Johnny'nin porschesini kazanmaya çalışıyorum ancak hangi görev bulamadım.
Hocam ben biliyorum hangi görev olduğunu yan görevlerden biriydi isterseniz söyleyebilirim adını.

Yan görev kasıyorum kollarıma bıçakları taktım ek iş yapıyorum bayağı eğlenceli. Oyun kesinlikle ana görevler hemen bitirilerek oynanmamalı yan görevler aşırı zevkli ve hikaye bitmeden o özellikleri toplamak bayağı güzel olacaktır. Şu an Johnny'nin Porsche'sini kazanmaya çalışıyorum ancak hangi görev bulamadım.
Adam smasherı takip ettiğin görevlerde alıyorsun.

Benim sonum böyle değildi kıskandım şu an.😄

Ben çok tatmin oldum ama kısa sürdü işte. Baştan başladkm corpo olarak night City'nin altına üstünü getireceğim bu sefer. Girilmedik delik kalmayacak. Sonra nomad olarak. Böyle bir döngüye sokucam kendimi 😂 özellikle b ahsettiğim sonda afterlife kapısının önündeki gardiyanın bize olan konuşması çok iyi 😎

Başkası için öldürmek görevini deniyordum o görev mi acaba?
Görevin adını tam hatırlamıyorum ama ingilizce adı Chippin'ln di internetten baktım türkçeye çevirmeye ingilizcem yetmedi. Rogueyle intikam almaya giderken bi adam yerini söylüyordu konteynırın içinde buluyordunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı