Cyberpunk 2077 kasıyor

Akmıyor oyun balon! Oyunun balon olduğu oynamadığım halde kahin güçlerim ile sezdim!
Oynamak istiyorum. :(
Hocam ben arkadaşa laf söylemedim oynayış bakımından hangi şeyi beğenmediğini sordum. Arkadaş kahin güçleri ile oyunu oynamış ve beğenmediği yerler olmuş. Ben de beğenmedi yerleri merak ettim.
Oyunu oynayan basının eleştirilerini dile getirmiş olabilir.

Oynamak istiyorum. :(

Oyunu oynayan basının eleştirilerini dile getirmiş olabilir.

Hocam basının eleştirileri ile konuşmak bence saçma. Çünkü oyunu inceleyen kişilerin beğendiği tarafı siz oyunu oynarken beğenmeyebilirsiniz. Veya beğenmedikleri tarafı siz oyunu oynarken çok beğenirsiniz. Çünkü göreceli bir kavram.

Hocam basının eleştirileri ile konuşmak bence saçma. Çünkü oyunu inceleyen kişilerin beğendiği tarafı siz oyunu oynarken beğenmeyebilirsiniz. Veya beğenmedikleri tarafı siz oyunu oynarken çok beğenirsiniz. Çünkü göreceli bir kavram.
Yani isterse puanı 30 olsun, ben keyif aldıktan sonra sorun yok. :)

Sistemim GTX 980, i5 9600K, 16 GB RAM SSD'de kurulu oyun medium ayarlarda 35-40 FPS bazi yerlerde 30'un altinada dusuyor Low ayarlarda en fazla 5 FPS artiyor. Evet oyun daha cok taze guncellemeler gelecektir elbette ama bence oyunun optimizasyonla ilgili ciddi sorunları var. RTX bir ekran kartimiz yok ışın izleme ve 2K- 4K oyunculuk bize cok uzak ama bu sistemle en azından medium ayarlarda rahat bir oynanış sağlanmalı gerekli guncellemelerle.

Geri
Yukarı