Cyberpunk 2077 Kötü Bir Oyun mudur?

CD PROJEKT RED şu ana kadar 2 büyük oyun yaptı biri Witcher 3 diğeri Cyberpunk 2077.
Rockstar Games ise şu ana kadar bir sürü oyun çıkarmış ve başarı elde etmiş.
Kısaca.

Cpr: Acemi.
Rg: Usta.

Acemi olmaları tecrübe ile alakalı değil, adamlar artık 3 Witcher yaptı üstüne o kadar saatlik DLC'ler yarattılar fakat son 8 senenin en çok beklenen oyununu yaratırken bu tecrübeden ne yararlanmışlar ne de diğer oyunların ne yaptıklarına göz atmışlar. Ubisoft'un yapacağı bir oyuna benziyor. Güzel gözüken ama hayatsız bir dünya. RPG ile aksiyon oyunu arasında kalmış mekanikler ve berbat optimizasyon. Oyunu dün bitirdim ama herhangi bir geri dönme nedenim kalmadı çünkü oynanış temelli olarak eğlenceli değil.
30 saat mi :D 45. saatteyim şu an ve hala ana görevlerin yarısına bile gelmedim.

Eğer oyunda olan 800 yan aktivite ile ilgilendiysen gayet mümkün. Ana hikaye baya kısa 20 saat altında rahatça bitirilir. 1-2 questline bitirsen bile

Ben oyun beklentileri karşılamayacak dediğimde bana karşı çıkanlardandınız değil mi?
:D

Ben beklentileri karşılamadı demedim ki. Benim beklentilerim gayet karşılandı hikayenin sandığımdan kısa sürmesi karşılamaması anlamına gelmiyor. Çıldırmışsınız siz hayır oyunu gömmek için para falan da vermezler size işiniz gücünüz de yoktur sizin nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum ben 😂

At yalanı sevsinler inananı. Deli gibi yan görev yaptım 27. saatte oyun bitti be.
Komikmiş. 27. saatte oyunu bitirip deli gibi yan görev yaptın demek :D Acaba oyunu kaç lvda, kaç saygınlıkta bitirdin merak ettim.
Ben oyun beklentileri karşılamayacak dediğimde bana karşı çıkanlardandınız değil mi?
:D
Ben 45. saatteyim. Beklentim çok olmadığı için oyunu severek oynuyorum şuan. Ama daha güzel bir oyun beklerdim yalan yok.

Komikmiş. 27. saatte oyunu bitirip deli gibi yan görev yaptın demek :D Acaba oyunu kaç lvda, kaç saygınlıkta bitirdin merak ettim.

Oyun 21. levelda bitti. Herkes zaten hikayenin 25-30 saatte bittiğini belirtiyor bunu firma bile söylüyor neden diretiyorsun anlamakta güçlük çekiyorum.

Bu arada yan görevlerle uğraştığınızda 27 saat sürüyorsa durum vahim. Bu bir RPG. Oyunun bu kadar kısa sürmesi çok kötü. Ayrıca seçimler de hikayeyi değiştirmiyor.
Cyberpunk konularını "Rol yapma oyunları" bölümüne değil, "FPS" bölümüne açmak daha iyi olur diyeceğim ama vuruş hissi de kötü :D

Oyun 21. levelda bitti. Herkes zaten hikayenin 25-30 saatte bittiğini belirtiyor bunu firma bile söylüyor neden diretiyorsun anlamakta güçlük çekiyorum.
Çünkü deli gibi yan görev yaparak o saatte bitirdim demen biraz garip. Kendin söylüyorsun hikayenin 25-30 saatte bittiğini. Ama sen deli gibi yan görev yaparak 27 saatte oyunu bitirdim dersen tabi ki kimse inanmaz sana. Diretmeleri gayet normal yani. :)

Geri
Yukarı