Cyberpunk 2077 Phantom Liberty 5 milyon satışı geçti, %68'i PC'den geliyor

@ubiquitous, maşallah demeye gelmiyor bu firmaya. 2.0 güncellemesiyle oyunu adam ettiler, maşallah dedik. 2.1 güncellemesiyle adamakıllı çalışan oyunu bozdular :D
Ben problem yaşamadım oyunu ve DLC'yi oynarken. Hatta DLC'nin lanet olası sonunu görünce oyuna yeniden başladım ve hala bir problem yaşamıyorum. Oyunun ilk sürümlerini de oynamış birisi olarak oyunun şu anki durumu fazlasıyla memnun ediyor beni.

GTA 5 ile Cyberpunk'ı kıyaslamak pek mantıklı değil be hocam. Görsel açıdan değerlendirsen biri 2013 diğeri 2020 oyunu. Oynanış açısından değerlendirsen zaten araba sürme konusunda GTA 5 daha iyi. Cyberpunk 2077, Watch Dogs 2 seviyesinde. Bozuk değil ama iyi de değil.
Cyberpunk 2077 araç sürüşü GTA 5 den net daha iyi. GTA 5 araç sürüşü çok arcade kalıyor. Sevdiğin oysa diyeceğim bir şey yok ama.

Cyberpunk 2077 araç sürüşü GTA 5 den net daha iyi. GTA 5 araç sürüşü çok arcade kalıyor. Sevdiğin oysa diyeceğim bir şey yok ama.
Hem Cyberpunk hem GTA 5'i çok seviyorum ama araç mekanikleri olarak GTA 5 açık dünya oyunlar arasından belki'de en ama en iyisidir bence tekrar GTA 5 yükleyip oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı