Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Tanıtımda 1080 Tİ istediğini gördük (ayrıca bu kart bile minimum sistem gereksinimleri arasında). Sizce bu gereksinimler gerçek mi yoksa ileride downgrade veya başka bir sebepten düşer mi? Bana göre düşer, çünkü bu gereksinimle çoğu kişi oynayamaz.

Tek merak ettiğim, bir konu açarken insanlar "Benden önce" açan var mı? Diye düşünmüyor mu?(Bakmıyor mu?) Neyse. Benim düşüncem RX570 Orta ayarlarda sabit 60FPS verebileceğinden yana. Diğer türlü Türkiye'de bilgisayardan oynayan az kişi olur.

Minimum diye belirtilmemiş. Ayrıca dediğim gibi resmi paylaşım görmem gerek. Kısaca Steam'e baktığım zaman sistem gereksinimlerini görmem gerek.
Resmi paylaşımı geçtim beyni çalıştırınca da anlaşılıyor. PC oyuncularının en az yarısı RX 580 ortalamasında kart kullanıyor yapımcı firma bu kesimi neden kaçırsın? Açıp geçen seneki haberlere baksalar anlayacaklar: Cyberpunk 2077 Demosu Aslında 1080p Çalıştırılmış - Technopat "Zira bu sistemde Core i7-8700K ve GTX 1080 Ti ikilisinin bulunduğu söylenmişti." -29 Haziran 2018

Resmi paylaşımı geçtim beyni çalıştırınca da anlaşılıyor. PC oyuncularının en az yarısı RX 580 ortalamasında kart kullanıyor yapımcı firma bu kesimi neden kaçırsın? Açıp geçen seneki haberlere baksalar anlayacaklar: Cyberpunk 2077 Demosu Aslında 1080p Çalıştırılmış - Technopat "Zira bu sistemde Core i7-8700K ve GTX 1080 Ti ikilisinin bulunduğu söylenmişti." -29 Haziran 2018
Bence sistem gereksinimi en az 1050 Ti ve RX570 olacak overclocksuz.

İsterse en az 1080Tİ için çıksın nasılsa 550M grafik işlemcili notebookumla hiç bir şey oynayamıyorum
😭😭
Not: Benim görüşüm, eğer oyunun grafiklerinde ya da diğer özelliklerinde kısılmaya gidilecekse en az 1080Tİ olsun. Oyunu düşük grafik kartları için de oynanabilir kılmak için bazı şeylerden ödün verilmesin diye düşünüyorum.

İsterse en az 1080Tİ için çıksın nasılsa 550M grafik işlemcili notebookumla hiç bir şey oynayamıyorum
😭😭
Not: Benim görüşüm, eğer oyunun grafiklerinde ya da diğer özelliklerinde kısılmaya gidilecekse en az 1080Tİ olsun. Oyunu düşük grafik kartları için de oynanabilir kılmak için bazı şeylerden ödün verilmesin diye düşünüyorum.
Dediğin gibi olursa Türkiye'de çok az oyuncu sayısı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı